Рішення сесії

 

                                                                                     

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я

LУ сесії шостого скликання

№ 807
Від  17.10.14 р.                                                
Смт. Нова Маячка

 

Про внесення змін до
договору оренди приміщень

 

            Відповідно до статтей 761,793 Цивільного кодексу України, статтей 284, 285, 287 Господарського кодексу  України, статей 10, 17 Закону України «про оренду державного та комунального майна» , ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення ТОВ ВКФ «Спектр» , селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Продовжити дію договору оренди від 01.01.2004 року, укладеного з ТОВ ВКФ                     «Спектр » стосовно нежилих приміщень в будинку дільничної лікарні за адресою : смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області вулиця Пирогова,67, загальною площею 24,0 кв.м. під аптечний пункт для роздрібної торгівлі медикаментами на 5 років до 30 квітня 2020 року.

2. Внести зміни до договору оренди  від 01.01.2004 року, укладеного з ТОВ ВКФ                     «Спектр » стосовно нежилих приміщень в будинку дільничної лікарні за адресою : смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області вулиця Пирогова,67, загальною площею 24,0 кв.м. під аптечний пункт для роздрібної торгівлі медикаментами шляхом укладення додаткової угоди з поширенням її умов на правовідносини сторін, які виникли до її укладення між підприємством, якому об’єкт нерухомості належить на праві повного господарського відання – комунальним підприємством « Цюрупинська центральна районна лікарня» та орендарем – товариством з обмеженою відповідальністю виробничо -комерційною фірмою «Спектр».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з

питань медицини , охорони здоров’я материнства , дитинства та соціального захисту

населення .

 

 

 

 

 

 

 

              Селищний голова                                                                    А.А. Костиря