Рішення сесії

 

 

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я

LІУ  сесії  шостого скликання

 

 

Від 25.09.2014 р.                                            
смт Нова Маячка

 
Про створення громадських пасовищ

 

Заслухавши заяву громадян – власників великої рогатої худоби  Новомаячківської селищної ради від 4.09.2014 р., інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. щодо надання земельної ділянки для організації громадського пасовища, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів керуючись ст.ст. 34, 83 Земельного кодексу України, частини п’ятої розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення»,  Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

           

1. Клопотати до Головного управління Держземагентства у Херсонській області щодо передачі земельної ділянки для створення громадського пасовища орієнтовною площею 60,00 гектарів, розташованих в адміністративних межах Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області.

2. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимог законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

 

                  Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря