Рішення сесії

 


НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

LІV сесії  шостого скликання

                                                                                                        № 799

Від 25.09.2014 р.                                                                     
смт. Нова Маячка

 

Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки у
спільну сумісну  власність .

 

Розглянувши заяву гр. гр. Молчанової Ніни Василівни та Молчанова Олександра Георгійовича, Молчанової Любов Іванівни та Трунова Віктора Івановича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у у спільну сумісну власність гр. Молчановій Ніні Василівні та Молчанову Олександру Георгійовичу загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Садова,156, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області, гр. Молчановій Любові Іванівні та Трунову Віктору Івановичу загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Одеська,175, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області та заслухавши  інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. , враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст. ст. 12, 38, 39, 40, 78, 81, 89, 116, 118, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 186,  Земельного Кодексу України та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність гр. Молчановій Ніні Василівні та Молчанову Олександру Георгійовичу  загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Садова,156, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

1.1. Надати безоплатно у спільну сумісну власність гр. Молчановій Ніні Василівні та Молчанову Олександру Георгійовичу  земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Садова,156,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки – 6525055700:01: 001 : 0112.

            1.2. Гр. Молчановій Ніні Василівні та Молчанову Олександру Георгійовичу  в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

2. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність гр. Молчановій Любові Іванівні та Трунову Віктору Івановичу загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель  Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Одеська,175, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

2.1. Надати безоплатно у спільну сумісну власність гр. Молчановій Любові Іванівні та Трунову Віктору Івановичу земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Одеська,175,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки  - 6525055700:01: 001 : 0113 .

            2.2. Гр. Молчановій Любові Іванівні та Трунову Віктору Івановичу в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

Селищний голова            А.А.Костиря.