Рішення сесії

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

  Р І Ш Е Н Н Я 

LІІІ  сесії  шостого скликання

Від  04.08.2014 р.                                          788

смт. Нова Маячка

Про заяви та скарги громадян.

  

Розглянувши заяви громадян: 

1.              Степаненко Лариси Іванівни  щодо надання викопіювання з картографічних матеріалів в адміністративних межах Новомаячківської селищної ради для оформлення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства загальною площею 2,00 га на полі контур 342а.

протоколи засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., керуючись ст.ст. 12, 122  Земельного Кодексу України (зі змінами та доповненнями), Закону України „Про звернення громадян ” та ст. 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні ” Новомаячківська селищна рада:

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.    Відмовити в задоволенні вимоги заявника в зв’язку з тим, що вирішення даного питання не входить до компетенції органів місцевого самоврядування.

2.    Рекомендувати гр. Степаненко Л.І. звернутись до  територіального органу  виконавчої влади з питань земельних ресурсів  у галузі земельних відносин з приводу вирішення надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

3.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря