Рішення сесії

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н Н Я

LІІІ  сесії  шостого скликання

Від 07.08.2014 р.                                             №  

смт Нова Маячка

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

громадянам безоплатно у власність

для будівництва та обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд.

 

Заслухавши заяви громадян Лохматова Валерія Васильовича, Ляшенко Євгенії Іванівни, Помазнюка Володимира Петровича, Перепелиці Людмили Вікторівни, Подпалова Миколи Васильовича, Олексійчук Ольги Миколаївни, Саніна Володимира григоровича, Єложенко Галини Михайлівни, інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. щодо надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд гр. гр. Лохматову Валерію Васильовичу, Ляшенко Євгенії Іванівні, Помазнюку Володимиру Петровичу, Перепелиці Людмилі Вікторівні, Подпалову Миколі Васильовичу, Олексійчук Ользі Миколаївні, Саніну Володимиру Григоровичу, Єложенко Галині Михайлівні, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів керуючись ст.ст. 12, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122,  125, Земельного Кодексу України (зі змінами і доповненнями) та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр. Лохматову Валерію Васильовичу  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,015 га;

- рілля – 0,135га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Степова,116.

1.1.Гр. Лохматову Валерію Васильовичу, замовити в землевпорядній організації проект землеустрою щодо відведення вищевказаної земельної ділянки у власність та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

2. Надати дозвіл гр. Ляшенко Євгенії Іванівні  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,02 га;

- рілля – 0,13га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Червона,11.

2.1.Гр. Ляшенко Євгенії Іванівні замовити в землевпорядній організації проект землеустрою щодо відведення вищевказаної земельної ділянки у власність та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

3. Надати дозвіл гр. Помазнюку Володимиру Петровичу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,015 га;

- рілля – 0,135га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Жовтнева,10.

3.1.Гр. Помазнюку Володимиру Петровичу замовити в землевпорядній організації проект землеустрою щодо відведення вищевказаної земельної ділянки у власність та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

4. Надати дозвіл гр. Перепелиці Людмилі Вікторівні  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,03 га;

- рілля – 0,12га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Садова,113.

4.1.Гр. Перепелиці Людмилі Вікторівні замовити в землевпорядній організації проект землеустрою щодо відведення вищевказаної земельної ділянки у власність та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

5. Надати дозвіл гр. Подпалову Миколі Васильовичу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,07 га;

- рілля – 0,08га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка провул.Робочий,2 .

5.1.Гр. Подпалову Миколі Васильовичу замовити в землевпорядній організації проект землеустрою щодо відведення вищевказаної земельної ділянки у власність та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

6. Надати дозвіл гр. Олексійчук Ользі Миколаївні на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,02 га;

- рілля – 0,13га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Громадянстка,11.

6.1.Гр. Олексійчук Ользі Миколаївні замовити в землевпорядній організації проект землеустрою щодо відведення вищевказаної земельної ділянки у власність та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

7. Надати дозвіл гр. Саніну Володимиру Григоровичу  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,02 га;

- рілля – 0,13га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Садова,149.

7.1.Гр. Саніну Володимиру Григоровичу замовити в землевпорядній організації проект землеустрою щодо відведення вищевказаної земельної ділянки у власність та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

8. Надати дозвіл гр. Єложенко Галині Михайлівні  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,02 га;

- рілля – 0,13га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Телеграфна,10.

8.1.Гр. Єложенко Галині Михайлівні замовити в землевпорядній організації проект землеустрою щодо відведення вищевказаної земельної ділянки у власність та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н Н Я

LІІІ сесії  шостого скликання

Від 07.08.2014 р.                                               №

смт. Нова Маячка

 

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

у власність .

 

Розглянувши заяви гр. гр. Ятченко Ольги Миколаївни, Колісніченка Сергія Федоровича,  Литвиненка Миколи Миколайовича, Випирайло Віктора Григоровича, Карпенка Леоніда Миколайовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. гр. Ятченко Ользі Миколаївні загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Дніпровська, 38, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області, Колісніченку Сергію Федоровичу загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Одеська,135, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області, Литвиненку Миколі Миколайовичу загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Степова,24, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області, Випирайло Віктору Григоровичу загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. 1 Травня,22, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області, Карпенку Леоніду Миколайовичу загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Леніна,256, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області та інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст. ст. 12, 38, 39, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 186,  Земельного Кодексу України та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ятченко Ользі Миколаївні загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Дніпровська, 38, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

1.1. Надати безоплатно у власність гр. Ятченко Ользі Миколаївні  земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Дніпровська, 38,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки – 6525055700:01: 001 : 0094.

            1.2. Гр. Ятченко Ользі Миколаївні в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

2. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Колісніченку Сергію Федоровичу загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Одеська,135, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

2.1. Надати безоплатно у власність гр. Колісніченку Сергію Федоровичу земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Одеська,135,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки – 6525055700:01: 001 : 0093.

            2.2. Гр. Колісніченку Сергію Федоровичу в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

3. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Литвиненку Миколі Миколайовичу загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Степова,24, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

3.1. Надати безоплатно у власність гр. Литвиненку Миколі Миколайовичу земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Степова,24,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки – 6525055700:01: 001 : 0095.

            3.2. Гр. Литвиненку Миколі Миколайовичу в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

4. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Випирайло Віктору Григоровичу загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. 1 Травня,22, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

4.1. Надати безоплатно у власність гр. Випирайло Віктору Григоровичу земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. 1 Травня,22,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки – 6525055700:01: 001 : 0096.

            4.2. Гр. Випирайло Віктору Григоровичу в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

5. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Карпенку Леоніду Миколайовичу загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Леніна,256, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

5.1. Надати безоплатно у власність гр. Карпенку Леоніду Миколайовичу земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Леніна,256,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки – 6525055700:01: 001 : 0099.

            5.2. Гр. Карпенку Леоніду Миколайовичу в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

 

6.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

Селищний голова            А.А.Костиря.

 

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

  (ПРОЕКТ)Р І Ш Е Н Н Я 

LІІІ  сесії  шостого скликання

Від  07.08.2014 р.                                            №  

смт. Нова Маячка

Про заяви та скарги громадян.

  

Розглянувши заяви громадян: 

1.              Степаненко Лариси Іванівни  щодо надання викопіювання з картографічних матеріалів в адміністративних межах Новомаячківської селищної ради для оформлення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства загальною площею 2,00 га на полі контур 342а.

протоколи засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., керуючись ст.ст. 12, 158, 159, 160, 161  Земельного Кодексу України (зі змінами та доповненнями), Закону України „Про звернення громадян ” та ст. 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні ” Новомаячківська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

 

1.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

LІІІ сесії шостого скликання

Від 04.08.2014 р. № 787

смт Нова Маячка

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

громадянам безоплатно у власність

для будівництва та обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд.

 

Заслухавши заяви громадян Лохматова Валерія Васильовича, Ляшенко Євгенії Іванівни, Помазнюка Володимира Петровича, Перепелиці Людмили Вікторівни, Подпалова Миколи Васильовича, Олексійчук Ольги Миколаївни, Саніна Володимира Григоровича, Єложенко Галини Михайлівни, Кудлій Олександра Леонідовича, інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. щодо надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд гр. гр. Лохматову Валерію Васильовичу, Ляшенко Євгенії Іванівні, Помазнюку Володимиру Петровичу, Перепелиці Людмилі Вікторівні, Подпалову Миколі Васильовичу, Олексійчук Ользі Миколаївні, Саніну Володимиру Григоровичу, Єложенко Галині Михайлівні, Кудлій Олександру Леонідовичу, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів керуючись ст.ст. 12, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122, 125, Земельного Кодексу України (зі змінами і доповненнями) та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр. Лохматову Валерію Васильовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі:

- 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,015 га;

- рілля – 0,135га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Степова,116.

1.1.Гр. Лохматову Валерію Васильовичу, замовити в землевпорядній організації проект землеустрою щодо відведення вищевказаної земельної ділянки у власність та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

2. Надати дозвіл гр. Ляшенко Євгенії Іванівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі:

- 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,02 га;

- рілля – 0,13га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Червона,11.

2.1.Гр. Ляшенко Євгенії Іванівні замовити в землевпорядній організації проект землеустрою щодо відведення вищевказаної земельної ділянки у власність та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

3. Надати дозвіл гр. Помазнюку Володимиру Петровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі:

- 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,015 га;

- рілля – 0,135га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Жовтнева,10.

3.1.Гр. Помазнюку Володимиру Петровичу замовити в землевпорядній організації проект землеустрою щодо відведення вищевказаної земельної ділянки у власність та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

4. Надати дозвіл гр. Перепелиці Людмилі Вікторівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі:

- 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,03 га;

- рілля – 0,12га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Садова,113.

4.1.Гр. Перепелиці Людмилі Вікторівні замовити в землевпорядній організації проект землеустрою щодо відведення вищевказаної земельної ділянки у власність та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

5. Надати дозвіл гр. Подпалову Миколі Васильовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі:

- 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,07 га;

- рілля – 0,08га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка провул. Робочий,2 .

5.1.Гр. Подпалову Миколі Васильовичу замовити в землевпорядній організації проект землеустрою щодо відведення вищевказаної земельної ділянки у власність та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

6. Надати дозвіл гр. Олексійчук Ользі Миколаївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі:

- 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,02 га;

- рілля – 0,13га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Громадянська,11.

6.1.Гр. Олексійчук Ользі Миколаївні замовити в землевпорядній організації проект землеустрою щодо відведення вищевказаної земельної ділянки у власність та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

7. Надати дозвіл гр. Саніну Володимиру Григоровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі:

- 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,02 га;

- рілля – 0,13га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Садова,149.

7.1.Гр. Саніну Володимиру Григоровичу замовити в землевпорядній організації проект землеустрою щодо відведення вищевказаної земельної ділянки у власність та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

8. Надати дозвіл гр. Єложенко Галині Михайлівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі:

- 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,02 га;

- рілля – 0,13га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Телеграфна,10.

8.1.Гр. Єложенко Галині Михайлівні замовити в землевпорядній організації проект землеустрою щодо відведення вищевказаної земельної ділянки у власність та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

9. Надати дозвіл гр. Кудлій Олександру Леонідовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі:

- 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,03 га;

- рілля – 0,12 га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Дніпровська,91.

9.1.Гр. Кудлій Олександру Леонідовичу замовити в землевпорядній організації проект землеустрою щодо відведення вищевказаної земельної ділянки у власність та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

Селищний голова А.А.Костиря