Рішення сесії

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н НЯ

L сесії шостого скликання

Від23.05.2014 р.                                              №  

Смт. Нова Маячка

Про відміну рішень сесії

Новомаячківської селищної ради.  

               Заслухавши заяви громадян та юридичних осіб, інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. про відміну рішення сесії  Новомаячківської селищної ради, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст.12  Земельного Кодексу України зі змінами і доповненнями та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

В ИР І Ш И Л А:

1.      Скасувати  рішення № 359 сесії Новомаячківської селищної ради від 20.04.2012р. «Про дозвіл на виготовлення технічної документації на земельні ділянки для безоплатної передачі у власність» в частині надання дозволу громадянці Клюкіній Ользі Григорівні зв’язку з продажем будинку .

2.      Скасувати  рішення № 273 сесії Новомаячківської селищної ради від 12.11.2003р. «Про  дозвіл на розробку проектів відведення на земельні ділянки для безоплатної передачі у власність » в частині надання дозволу громадянці Кавун Катерині Антонівні в зв’язку з поданою заявою .

3.      Скасувати  рішення № 580 сесії Новомаячківської селищної ради від 09.04.2008р. «Про  дозвіл на розробку проектів відведення на земельні ділянки для безоплатної передачі у власність » в частині надання дозволу громадянці Черкесовій Наталії Олександрівні в зв’язку з поданою заявою .

4.      Скасувати  рішення № 652 сесії Новомаячківської селищної ради від 18.11.2013р. «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

в оренду в межах селища» в зв’язку з порушенням норм діючого законодавства (не    розірваний попередній договір оренди землі).

5.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську   комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря  

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХХ  сесії  шостого скликання

Від .05.2014 р.                                             №  

смт Нова Маячка

Про дозвіл на розробку проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

громадянам безоплатно у власність

для будівництва та обслуговування житлових будинків,

господарських будівель і споруд.

 

Заслухавши заяви громадян, інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова о.А. щодо надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд гр. гр. Саніної В.М., Черкесової Н.А., Іщенко Л.П., Лига О.О., Клюкіної О.Г., Малярчук Т.О., Ходос І.П., Доброскок С.В., Доброскок Л.Л., Сосоєнко М.М., враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів керуючись ст.ст. 12, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122,  125, Земельного Кодексу України (зі змінами і доповненнями) та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр. Саніній Валентині Миколаївні  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0543 га;

- рілля – 0,1157га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Садова, 153 .

1.1.Гр. Саніній Валентині Миколаївні  замовити в землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

2. Надати дозвіл гр. Черкесовій Наталії Олександрівні  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0050 га;

- рілля – 0,1450га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Дніпровська, 192 .

2.1.Гр. Черкесовій Наталії Олександрівні  замовити в землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

3. Надати дозвіл гр. Іщенко Людмилі Павлівні  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0163 га;

- рілля – 0,1337га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Леніна, 50 .

3.1.Гр. Іщенко Людмилі Павлівні  замовити в землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

4. Надати дозвіл гр. Лига Олександру Олексійовичу  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0400 га;

- рілля – 0,1100га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Жовтнева, 26 .

4.1.Гр. Лига Олександру Олексійовичу  замовити в землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

5. Надати дозвіл гр. Клюкіній Ользі Григорівні  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0095 га;

- рілля – 0,1405га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Климака, 94 .

5.1.Гр. Клюкіній Ользі Григорівні  замовити в землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

6. Надати дозвіл гр. Малярчук Тетяні Олександрівні  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0167 га;

- рілля – 0,1333га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Дніпровська, 228 .

6.1.Гр. Малярчук Тетяні Олександрівні  замовити в землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

7. Надати дозвіл гр. Ходос Івану Павловичу  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0380 га;

- рілля – 0,1120га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Леніна, 281 .

7.1.Гр. Ходос Івану Павловичу  замовити в землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

8. Надати дозвіл гр. Доброскок Сергію Вікторовичу  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,15 га;

- рілля – 0,0га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Леніна, 4 .

8.1.Гр. Доброскок Сергію Вікторовичу  замовити в землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

9. Надати дозвіл гр. Доброскок Людмилі Леонідівні  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,04 га;

- рілля – 0,11га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Леніна, 6 .

9.1.Гр. Саніній Валентині Миколаївні  замовити в землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

10. Надати дозвіл гр. Сосоєнко Марії Михайлівні  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0170 га;

- рілля – 0,1330га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Радянська, 63 .

10.1.Гр. Сосоєнко Марії Михайлівні  замовити в землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я

L сесії шостого скликання

Від хх.05.14 р.                                              № 

Смт.Нова Маячка

 

Про затвердження детального плану забудови.

             Заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., розглянувши проект «Детальний план території присадибної земельної ділянки орієнтовною площею 0,1500 га, що пропонується до відведення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (гр. Бесараб Миколі Миколайовичу) з земель запасу для присадибної забудови Новомаячківської селищної ради за адресою: смт Нова Маячка вул. Дніпровська, б/н,  Цюрупинський район, Херсонська область»,  враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів, керуючись п.8 ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п.42 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити проект «Детальний план території присадибної земельної ділянки орієнтовною площею 0,1500 га, що пропонується до відведення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (гр. Бесараб Миколі Миколайовичу) з земель запасу для присадибної забудови Новомаячківської селищної ради за адресою: смт Нова Маячка вул. Дніпровська, б/н,  Цюрупинський район, Херсонська область.»

2.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів 

Селищний голова                                                          А.А. Костиря

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

  (ПРОЕКТ)Р І Ш Е Н Н Я 

ХХХХХ  сесії  шостого скликання

Від  .05.2014 р.                                     №  

смт. Нова Маячка

Про заяви та скарги громадян.

  

Розглянувши заяви громадян: 

1.              Черкесова Леоніда Миколайовича щодо визначення межі земельної ділянки за адресою пров. Військовий, 40,.

2.              Молчанової Лідії Василівни щодо визначення межі земельної ділянки за адресою пров. Військовий, 40,.

3.              Григорової Наталії Андріївни щодо визначення межі земельної ділянки за адресою пров. Військовий, 40,.

4.              Андріанова Валерія Володимировича щодо визначення межі земельної ділянки за адресою пров. Військовий, 40,.

         протоколи засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., керуючись ст.ст. 12, 125, 126, 158, 159, 160, 161  Земельного Кодексу України (зі змінами та доповненнями), Закону України „Про звернення громадян” та ст. 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні” Новомаячківська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Погодити орієнтовні розміри земельних ділянок які розташовані за адресою пров. Військовий, 40 (землекористувач Черкесов Л.М.),  згідно додатку .

2.

3.

4.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ)Р І Ш Е Н Н Я

L  сесії шостого скликання

Від хх.05.2014 р.                                            № 

Смт Нова Маячка

Про внесення змін до земельно-
кадастрової документації.

Розглянувши заяву гр. Волошко Сергія Григоровича та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., про внесення змін до земельно-кадастрової документації  в зв’язку з уточненням площі землекористування, керуючись ст. 12  Земельного Кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Внести зміни до земельно-кадастрової документації Новомаячківської селищної ради, а саме:
змінити площу землекористування земельної ділянки, яка знаходиться по вул.Садова,45а, з 0,57 га  на 0,34 га за фактом використання.

 2. Спеціалісту з питань землевпорядкування Спільному Є.Л. внести зміни до земельно-кадастрової документації.

Селищний голова                                                                А.А.Костиря 

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Проект Р І Ш Е Н Н Я

L сесії шостого скликання

Від хх.05.2014 р.                                        

смт.Нова Маячка 

Про надання земельних ділянок

в оренду в межах селища.

 Розглянувши заяву гр. Швачкіної Анни Сергіївни та « Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Швачкіній Анні Сергіївні під розміщення магазину  площею 0,0135 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Дніпровська,114, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області», заслухавши інформацію спеціаліста з земельних питань  Спільного Є.Л. керуючись ст.ст. 12, 39, 93, 122, 123, 124, 125, 126 Земельного Кодексу України, Закону України “Про оренду землі”, «Положення про порядок встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності в межах смт Нова Маячка» (рішення №175 сесії Новомаячківської селищної ради від 23.05.2011р.) та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні“ , селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1.      Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Швачкіній Анні Сергіївні під розміщення магазину  площею 0,0135 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Дніпровська,114, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області» Кадастровий номер земельної ділянки – 6525055700:01:014:0023.

2.      Надати в оренду строком на 49 років гр. Швачкіній Анні Сергіївні земельну ділянку під розміщення магазину за адресою: вул. Дніпровська,114, смт Нова Маячка, Цюрупинського району Херсонської області.

Встановити орендну плату в розмірі 12 відсотків від нормативної  грошової оцінки земельної ділянки.

3.      Орендну плату вносити рівними частками щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

4.      Перегляд орендної плати проводити згідно ст. 23 “ Зміна орендної плати “ Закону України “ Про оренду землі “ за № 211 – ІУ від 2.10.2003 року (зі змінами і доповненнями) .

5.      При укладанні договору оренди передбачити умови, вказані в ст. 15 Закону України    “ Про оренду землі “ (зі змінами і доповненнями).

6.      Доручити селищному голові Костирі А.А. підписати договір оренди при нотаріальному посвідченні .

7.      Спеціалісту Новомаячківської селищної ради по земельним питанням Спільному Є.Л. внести зміни до земельно – кадастрової документації.

8.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

Селищний голова                                                                                             А.А.Костиря

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н Н Я

L сесії  шостого скликання

Від .05.2014 р.                                                  №

смт. Нова Маячка

 Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

у власність .

 

Розглянувши заяву гр. гр. Чепіль Оксани Миколаївни,  Хомули Ольги Олексіївни, Саніна Дмитра Петровича, Лиги Олексія Івановича, Крамаренко Василя Сергійовича, Крамаренка Миколи Сергійовича  про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чепіль Оксані Миколаївні загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Шевченко,37, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області, гр. Хомулі Ользі Олексіївні загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Жовтнева,4а, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області, гр. Саніну Дмитру Петровичу загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Степова,128, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області, гр. Лизі Олексію Івановичу загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Жовтнева,24, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області, гр. Крамаренку Василю Сергійовичу загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Леніна,225, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області, гр. Крамаренку Миколі Сергійовичу загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Пролетарська,152, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області та інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. , враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст. ст. 12, 38, 39, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 186,  Земельного Кодексу України та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чепіль Оксані Миколаївні  загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Шевченко,37, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

1.1. Надати у власність гр. Чепіль Оксані Миколаївні  земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Шевченко,37,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки – 6525055700:01: 001 : 0079.

            1.2. Гр. Чепіль Оксані Миколаївні  в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

2. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хомулі Ользі Олексіївні загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель  Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Жовтнева,4а, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

2.1. Надати у власність гр. Хомулі Ользі Олексіївні земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Жовтнева,4а,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки  - 6525055700:01: 001 : 0076 .

            2.2. Гр. Хомулі Ользі Олексіївні і в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

3. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Саніну Дмитру Петровичу загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Степова,128, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

3.1. Надати у власність гр. Саніну Дмитру Петровичу земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Степова,128,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки – 6525055700:01: 001 : 0081 – 0,1500 га,

            3.2. Гр. Саніну Дмитру Петровичу в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

4. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лизі Олексію Івановичу загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Жовтнева,24, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

4.1. Надати у власність гр. Лизі Олексію Івановичу земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Шевченко,37,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки – 6525055700:01: 001 : 0082.

            4.2. Гр. Лизі Олексію Івановичу в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

5. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Крамаренку Василю Сергійовичу загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Леніна,225, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

5.1. Надати у власність гр. Крамаренку Василю Сергійовичу земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул.Леніна,225,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки – 6525055700:01: 001 : 0063.

            5.2. Гр. Крамаренку Василю Сергійовичу в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

6. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Крамаренку Миколі Сергійовичу загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Пролетарська,152, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

6.1. Надати у власність гр. Крамаренку Миколі Сергійовичу земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Шевченко,37,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки – 6525055700:01: 001 : 0066.

            6.2. Гр. Крамаренку Миколі Сергійовичу в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

7.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 Селищний голова                                                                                                                              А.А.Костиря.   

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н Н Я

L  сесії  шостого  скликання

Від  хх.05.2014  р.                                                     №  

смт.Нова Маячка

Про передачу в повне господарське відання

будівель – об’єктів власності

територіальної громади селища.

 Відповідно до ст 24, 78, 136 Господарського Кодексу України, керуючись пунктом 31 частини першої ст 26, ст 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань з питань економічного та соціального розвитку селища Нова Маячка, селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Передати будівлі та споруди – об’єкти власності територіальної громади в повне господарське відання:

- за адресою: смт Нова Маячка вул. Леніна,125 - Новомаячківському будинку культури

2. Доручити селищному голові Костирі А.А. підписати акти приймання-передачі зазначених будівель в місячний термін.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань економічного та соціального розвитку селища Нова Маячка.

Селищний голова                                                                                             А.А.Костиря