Рішення сесії

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Проект  Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХІХ сесії  шостого скликання

Від …04.2014 р.                                                         №

смт. Нова Маячка

Про результати ревізії
Новомаячківської селищної ради

Розглянувши  інформацію селищного голови Костирі А.А., який повідомив,  що Голопристанською міжрайонною державною фінансовою інспекцією проведено ревізію селищного бюджету та  фінансово-господарської діяльності Новомаячківської селищної ради за період з 01.02.2011 року по 31.12.2013 року, з метою посилення фінансового контролю за повнотою надходження доходів та законністю витрачання бюджетних коштів, усунення недоліків і порушень, виявлених у ході ревізій,  керуючись  ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

  1.  Розробити і вжити заходи, спрямовані на усунення виявлених порушень та попередження їх в подальшому.
  2.  Акт ревізії розглянути на виробничій нараді.
  3.  Розглянути питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності осіб, причетних до встановлених ревізією порушень.  Розглянути питання відповідності займаних посад осіб, винних в допущених порушеннях.
  4.  Інформацію про вжиті заходи та виконання цих вимог з протоколом виробничої наради  надати на адресу Голопристанської міжрайонної державної фінансової інспекції разом з копіями завірених первинних, розпорядчих та інших документів.

5.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету та фінансів

 

Селищний голова                                                                                                     А.А.Костиря.

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) РІШЕННЯ

ХХХХУІІІ сесії шостого скликання

Від .03.2014 р.                                       № 

Смт. Нова Маячка

Про вилучення земельних ділянок (присадибних)

            Розглянувши інформацію спеціаліста селищної ради по земель ним питанням Спільного Є.Л. про припинення права постійного користування земельною, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. керуючись ст.ст. 12, 141, 142 Земельного кодексу України зі змінами та доповненнями  та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

ВИРІШИЛА:

1.Припинити право постійного користування гр. Поліванова Володимра Михайловича  земельною ділянкою, яка знаходиться за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка, вул. Климака,47 А, загальною площею 0,10 га в зв’язку з продажем будинку.

Земельну ділянку перевести до земель запасу селищної ради.

2.Спеціалісту Новомаячківської селищної ради з питань  землевпорядкування  Спільному Є.Л. внести зміни до земельно-кадастрової документації.

3..Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 

Селищний голова                                                                                                А.А. Костиря

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХІХ  сесії  шостого скликання

Від .04.2014 р.                                             №  

смт Нова Маячка

Про дозвіл на розробку проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

громадянам безоплатно у власність

для будівництва та обслуговування житлових будинків,

господарських будівель і споруд.

Заслухавши заяви громадян, інформацію секретаря постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Крамаренко О.М. щодо надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд гр. гр. Єрохіна Віктора Федоровича, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів керуючись ст.ст. 12, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122,  125, Земельного Кодексу України (зі змінами і доповненнями) та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр. Єрохіну Віктору Федоровичу  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0309 га;

- рілля – 0,1191га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Дніпровська, 214 .

1.1.Гр. Єрохіну Віктору Федоровичу  замовити в землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря 

 

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ППРОЕКТ) Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХІХ сесії  шостого скликання

Від .04.2014 р.                                                  №

смт. Нова Маячка

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

у власність .

 

Розглянувши заяву гр. гр. Литвиненко Ніни Олексіївни, Журавльової Нінель Володимирівни, Карпенко Олексія Леонідовича, Бреус Вадима Олександровича, Коваль Михайла Андрійовича,  Кололи Галини Володимирівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі у власність, та інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. , враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст. ст. 12, 38, 39, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 186,  Земельного Кодексу України та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Литвиненко Ніні Олексіївні загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель запасу Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Степова, № 22, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

1.1. Надати у власність гр. Литвиненко Ніні Олексіївні земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Степова, №. 22,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки:

- для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд 6525055700:01: 001 : 0061 – 0,1500 га,

            1.2. Гр. Литвиненко Ніні Олексіївні в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

2. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Журавльовій Нінель Володимирівні загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель запасу Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Шевченко, № 39, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

2.1. Надати у власність гр. Журавльовій Нінель Володимирівні земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Шевченко, №. 39,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки:

- для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд 6525055700:01: 001 : 0062 – 0,1500 га,

            2.2. Гр. Журавльовій Нінель Володимирівні в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

3. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Карпенко Олексію Леонідовичу загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель запасу Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Леніна, № 250, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

3.1. Надати у власність гр. Карпенко Олексію Леонідовичу земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Леніна, №. 250,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки:

- для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд 6525055700:01: 001 : 0064 – 0,1500 га,

            3.2. Гр. Карпенко Олексію Леонідовичу в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

4. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бреус Вадиму Олександровичу загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель запасу Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Дніпровська, № 60, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

4.1. Надати у власність гр. Бреус Вадиму Олександровичу земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Леніна, №. 250,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки:

- для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд 6525055700:01: 001 : 0065 – 0,1500 га,

            4.2. Гр. Бреус Вадиму Олександровичу в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

5. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коваль Михайлу Андрійовичу загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель запасу Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Леніна, № 182, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

5.1. Надати у власність гр. Коваль Михайлу Андрійовичу  земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Леніна, №. 182,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки:

- для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд 6525055700:01: 001 : 0067 – 0,1500 га,

            5.2. Гр. Коваль Михайлу Андрійовичу в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

6. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кололі Галині Володимирівні загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель запасу Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Леніна, № 272, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

6.1. Надати у власність гр. Кололі Галині Володимирівні земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Леніна, №. 272,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки:

- для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд 6525055700:01: 001 : 0068 – 0,1500 га,

            6.2. Гр. Кололі Галині Володимирівні в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

7.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

Селищний голова            А.А.Костиря. 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

  (ПРОЕКТ)Р І Ш Е Н Н Я 

ХХХХІХ  сесії  шостого скликання

Від  .04.2014 р.                                     №  

смт. Нова Маячка

Про заяви та скарги громадян.

Розглянувши заяви громадян: 

1.       Спільного Юрія Станіславовича щодо визначення меж між земельними ділянками за адресою вул. Гоголя, 40, та вул. Гоголя, 42.

         протоколи засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., керуючись ст.ст. 12, 125, 126, 158, 159, 160, 161  Земельного Кодексу України (зі змінами та доповненнями), Закону України „Про звернення громадян” та ст. 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні” Новомаячківська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Погодити орієнтовні розміри земельних ділянок які розташовані за адресою вул. Гоголя, 40 (землекористувач гр. Спільний Ю.С.),
               та вул. Гоголя, 42 (землекористувач гр. Гринченко А.А.), згідно додатку .

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХІХ сесії шостого скликання

Від хх.04.14 р.                                              № 

Смт.Нова Маячка

 Про затвердження детального плану забудови

             Заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., розглянувши проект «Детальний план забудови території земельної ділянки, що пропонується в оренду орієнтовною площею 1,42 га  під розміщення господарського двору за адресою: вул. Одеська,129, смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області» враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів, керуючись п.8 ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п.42 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект «Детальний план забудови території земельної ділянки, що пропонується в оренду орієнтовною площею 1,42 га  під розміщення господарського двору за адресою: вул. Одеська,129, смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області

2.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 Селищний голова                                                          А.А. Костиря

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Проект  Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХІХ сесії  шостого скликання

Від …04.2014 р.                                               №

смт. Нова Маячка

 Про списання автомобіля УАЗ 469

 Заслухавши інформацію заступника селищного голови Косташ О.О. про списання та зняття з обліку автомобіля УАЗ 469 державний номер 56-42  ХОА   у зв`язку з вибраковкою, керуючись  ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

 1.       Дати дозвіл на списання списання та зняття з обліку автомобіля УАЗ 469 державний номер 56-42  ХОА, шассі № 56625, двигун № 20907772 з 14.09.1989 р. змінений на № 80404819 згідно акта передачі,  у зв`язку з вибраковкою.

2.       Доручити заступнику селищного голови Косташ О.О. оформити необхідні документи на списання автомобіля.

3.       Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету та фінансів.

 Селищний голова                                                                                                       А.А.Костиря.