Рішення сесії

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) РІШЕННЯ

ХХХХУІІІ сесії шостого скликання

Від .03.2014 р.                                       № 

Смт. Нова Маячка

Про вилучення земельних ділянок (присадибних)

            Розглянувши заяви гр.  Поліванова Володимира Михайловича про припинення права постійного користування земельною, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. керуючись ст.ст. 12, 141, 142 Земельного кодексу України зі змінами та доповненнями  та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

ВИРІШИЛА:

1.Припинити право постійного користування гр. Поліванова Володимра Михайловича  земельною ділянкою, яка знаходиться за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка, вул. Климака,47 А, загальною площею 0,10 га в зв’язку з продажем будинку.

Земельну ділянку перевести до земель запасу селищної ради.

2.Спеціалісту Новомаячківської селищної ради з питань  землевпорядкування  Спільному Є.Л. внести зміни до земельно-кадастрової документації.

3.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 Селищний голова                                                                                                А.А. Костиря

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ППРОЕКТ) Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХУІ сесії  шостого скликання

Від .03.2014 р.                                                  №

смт. Нова Маячка

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

у власність .

Розглянувши заяву гр. гр. Рукіної Наталії Андріївни, Баран Катерини Миколаївни, Баран Володимира Івановича, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рукіній Наталії Андріївні загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель запасу Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Садова, №. 217, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області,   гр. Баран Катерині Миколаївні, загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель запасу Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Одеська, 108, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області;   гр. Баран Володимира Івановича, загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель запасу Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Садова, 219, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області, та інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. , враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст. ст. 12, 38, 39, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 186,  Земельного Кодексу України та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рукіній Наталії Андріївні загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель запасу Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Садова, № 217, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

1.1. Надати у власність гр. Рукіній Наталії Андріївні земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Садова, №. 217,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки:

- для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд 6525055700:01: 001 : 0055 – 0,1500 га,

            1.2. Гр. Рукіній Наталії Андріївні в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

2. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Баран Катерині Миколаївні загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель запасу Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Одеська, № 108, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

2.1. Надати у власність гр. Баран Катерині Миколаївні земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Одеська, №. 108,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки:

- для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд 6525055700:01: 001 : 0056 – 0,1500 га,

            2.2. Гр. Баран Катерині Миколаївні в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

3. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Баран Володимиру Івановичу загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель запасу Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Садова, № 219, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

3.1. Надати у власність гр. Баран Володимиру Івановичу земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Садова, №. 219,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки:

- для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд 6525055700:01: 001 : 0054 – 0,1500 га,

            3.2. Гр. Баран Володимиру Івановичу в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 Селищний голова                                                                                                                   А.А.Костиря.

 

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н НЯ

ХХХХУІІІ сесії шостого скликання

Від 05.03.2014 р.                                              №  

Смт. Нова Маячка

Про відміну рішень сесії

Новомаячківської селищної ради.  

               Заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. про відміну рішення сесії  Новомаячківської селищної ради, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст.12  Земельного Кодексу України зі змінами і доповненнями та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

В ИР І Ш И Л А:

1.      Скасувати  рішення № 74 сесії Новомаячківської селищної ради від 24.12.2010р. «Про дозвіл на виготовлення технічної документації на земельні ділянки для безоплатної передачі у власність» в частині надання дозволу громадянці Целінко Тамарі Петрівнів зв’язку з продажем будинку .

2.      Скасувати  рішення № 1205 сесії Новомаячківської селищної ради від 26.04.2010р. «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельні ділянки для безоплатної передачі у власність » в частині надання дозволу громадянці Швачкіній Ярославі Олександрівні в зв’язку з поданою заявою .

3.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську   комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря 

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ)Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХУІІІ  сесії шостого скликання

Від .02.2014 р.                                    № 

Смт Нова Маячка

Про внесення змін до земельно-
кадастрової документації.

Розглянувши заяву Макухи Лариси Володимирівни та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., про внесення змін до земельно-кадастрової документації  в зв’язку зі зміною прізвища землекористувача, керуючись ст. 12  Земельного Кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Внести зміни до земельно-кадастрової документації Новомаячківської селищної ради, а саме:
змінити прізвище землекористувача земельної ділянки яка знаходиться по вул. Дніпровська ,129, з «Трубаєва»  на «Макуха» в зв’язку зі зміною прізвища.

 2. Спеціалісту з питань землевпорядкування Спільному Є.Л. внести зміни до земельно-кадастрової документації.

Селищний голова                                                                А.А.Костиря 

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 (ПРОЕКТ)Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХУІІІ сесії  шостого скликання

Від  .03.2014 р.                                                  №

смт. Нова Маячка

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою

щодо відведення земельних ділянок громадянам в оренду.

Розглянувши заяви гр. гр. Швачкіної Ярослави Олександрівни,  про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  гр. Швачкіній Ярославі Олександрівні, та заслухавши інформацію секретаря  постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Крамаренко О.М., враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст.ст. 12, 40, 93, 116, 120, 122, 123, 124,  п.12 розділу Х Земельного Кодексу України (зі змінами та доповненнями), Закону України «Про оренду землі» (зі змінами та доповненнями) та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду із земель раніше наданих в користування для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  гр. Швачкіній Ярославі Олександрівні, за адресою: вул. Жовтнева,120  смт. Нова Маячка, Цюрупинського району, Херсонської області, загальною орієнтовною площею 0,39 га в тому числі:

 - 0,39 га для обслуговування житлового будинку і господарських споруд, з них                                         під забудовою – 0,39 га,

рілля – 0,00 га,

багаторічні насадження – 0,00 га,     

Строк оренди – 49 років. Орендна плата – трикратний земельний податок.

1.1. Гр. Швачкіній Ярославі Олександрівні в місячний термін з дня прийняття даного рішення замовити в  землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд до селищної ради.

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

Селищний голова                                                                           А.А.Костиря     

   НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ППРОЕКТ) Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХУІІІ сесії  шостого скликання

Від .03.2014 р.                                                  №

смт. Нова Маячка

 Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

у власність .

 Розглянувши заяву гр. гр. Рукіної Наталії Андріївни, Баран Катерини Миколаївни, Баран Володимира Івановича, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рукіній Наталії Андріївні загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель запасу Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Садова, №. 217, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області,         гр. Баран Катерині Миколаївні, загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель запасу Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Одеська, 108, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області;                               гр. Баран Володимира Івановича, загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель запасу Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Садова, 219, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області, та інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. , враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст. ст. 12, 38, 39, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 186,  Земельного Кодексу України та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рукіній Наталії Андріївні загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель запасу Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Садова, № 217, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

1.1. Надати у власність гр. Рукіній Наталії Андріївні земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Садова, №. 217,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки:

- для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд 6525055700:01: 001 : 0055 – 0,1500 га,

            1.2. Гр. Рукіній Наталії Андріївні в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

2. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Баран Катерині Миколаївні загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель запасу Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Одеська, № 108, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

2.1. Надати у власність гр. Баран Катерині Миколаївні земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Одеська, №. 108,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки:

- для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд 6525055700:01: 001 : 0056 – 0,1500 га,

            2.2. Гр. Баран Катерині Миколаївні в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

3. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Баран Володимиру Івановичу загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель запасу Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Садова, № 219, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

3.1. Надати у власність гр. Баран Володимиру Івановичу земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Садова, №. 219,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки:

- для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд 6525055700:01: 001 : 0054 – 0,1500 га,

            3.2. Гр. Баран Володимиру Івановичу в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

  Селищний голова                                                                                                                А.А.Костиря.

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

  (ПРОЕКТ)Р І Ш Е Н Н Я 

ХХХХУІ  сесії  шостого скликання

Від  .03.2014 р.                                     №  

смт. Нова Маячка

Про заяви та скарги громадян.

  Розглянувши заяви громадян: 

1.              Тиндюк Наталії Миколаївни, щодо використання земельної ділянки яка розташована за адресою, біля земельної ділянки по пров. Військовий, 11, кв. № 28.

         протоколи засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., керуючись ст.ст. 12, 125, 126, 158, 159, 160, 161  Земельного Кодексу України (зі змінами та доповненнями), Закону України «Про звернення громадян» та ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» Новомаячківська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

 1.Заборонити гр. Тиндюк Н.М. та гр. Шматко А.Г. використовувати земельну ділянку орієнтовною площею 0,55 га, яка розташована біля земельної ділянки по пров. Військовий, 11, кв. № 28

1.1.Попередити гр. Тиндюк Н.М. та гр. Шматко А.Г. що використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів є самовільним заняттям земельних ділянок  та несе за собою адміністративну або навіть кримінальну відповідальність.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів. 

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(проект) Р І Ш Е Н НЯ

ХХХХVІІІ сесії шостого скликання

Від 05.03.2014 р.                                              № 

Смт. Нова Маячка

Про лист Цюрупинського РЕЗ і ЕМ.

               Заслухавши лист керівництва ПАТ «Енергопостачальна компанія Херсонобленерго» та інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст.12, п.е ст 91, п. е ст.96, ст 112, 189 Земельного Кодексу України зі змінами і доповненнями та п. 34, ч. 1, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

В ИР І Ш И Л А:

1.Депутатам селищної ради провести сходки на відповідних округах з проведенням роз’яснювальної роботи щодо необхідності перенесення всіх незаконно поставлених парканів, огорож, будівель та інших споруд, будівельні матеріали, тверде паливо, автомобільну та сільськогосподарську техніку за межі червоних ліній вглиб садиби.

2.Створити комісії по перевірці виконання населенням вимог по перенесенню всіх незаконно поставлених парканів, огорож, будівель та інших споруд, будівельних матеріалів, твердого палива, автомобільної та сільськогосподарської техніки за межі червоних ліній  складі:

- депутата відповідного округу (голова комісії);

- голови вуличного комітету відповідного округу;

- спеціаліста селищної ради з питань землевпорядкування.

3. Комісіям провести обстеження на відповідних округах вулиць, провулків, площ на предмет виконання населенням вимог, вказаних в пункті 1 даного рішення про що скласти відповідні акти.

4. Постійній депутатській комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів по результатам роботи комісій, зазначених в пункті 2 цього рішення, підготувати висновки. Про результати роботи голові  комісіій Полонікову О.А. доповісти на черговій сесії селищної ради.

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря