Рішення сесії

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) РІШЕННЯ

ХХХХІУ сесії шостого скликання

Від .11.2013 р.                                        

Смт. Нова Маячка

 

Про вилучення земельних ділянок (присадибних)

 

            Розглянувши заяву гр. Кириченко Світлани Віталіївни  про припинення права постійного користування земельною, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Плонікова О.А. керуючись ст.ст. 12, 141, 142 Земельного кодексу України зі змінами та доповненнями  та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

ВИРІШИЛА:

1.Припинити право постійного користування гр. Кириченко Світлани Віталіївни  земельною ділянкою, яка знаходиться за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка, вул. Марївський, 9, загальною площею 0,45 га в зв’язку з продажем будинку.

Земельну ділянку перевести до земель запасу селищної ради.

2.Спеціалісту Новомаячківської селищної ради з питань  землевпорядкування  Спільному Є.Л. внести зміни до земельно-кадастрової документації.

3.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

Селищний голова                                                                                                А.А. Костиря

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н НЯ

ХХХХІУ сесії шостого скликання

Від .11.2013 р.                                                

Смт. Нова Маячка

 

Про відміну рішень сесії

Новомаячківської селищної ради.  

               Розглянувши заяву гр. Ємельянцева Віктора Федотовича, Савіної Валентини Петрівни, Деміденко Іллі Сергійовича, Колісніченко Сергія Федоровича,  враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. про відміну рішень сесії  Новомаячківської селищної ради, керуючись ст.12  Земельного Кодексу України зі змінами і доповненнями та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

В ИР І Ш И Л А:

  1. Скасувати  рішення № 415 сесії Новомаячківської селищної ради від 22.11.2012р. «Про надання земельних ділянок в оренду в межах селища», в зв’язку з поданою заявою.
  2. Скасувати  рішення № 198 сесії Новомаячківської селищної ради від 30.06.2011р. «Про дозвіл на виготовлення технічної документації на земельні ділянки для безоплатної передачі у власність», в зв’язку з поданою заявою.
  3. Скасувати  рішення № 1204 сесії Новомаячківської селищної ради від 26.04.2010р. «Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для безоплатної передачі громадянам у власність», в зв’язку з поданою заявою.
  4. Скасувати пункт 7  рішення № 312 сесії Новомаячківської селищної ради від 12.01.2012р. «Про дозвіл на виготовлення технічної документації на земельні ділянки для безоплатної передачі у власність для будівництва», в зв’язку з поданою заявою.
  5. Скасувати пункти 6, 6.1., рішення № 337 сесії Новомаячківської селищної ради від 30.04.2004р. «Про заяви та скарги громадян», в зв’язку з невідповідністю до вимог чинного законодавства.
  6. Скасувати  рішення № 217 сесії Новомаячківської селищної ради від 22.08.2011р. «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування», в зв’язку з невідповідністю до вимог чинного законодавства.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську   комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХІУ  сесії  шостого скликання

Від .11.2013 р.                                               

смт. Нова Маячка

Про дозвіл на розробку проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

громадянам безоплатно у власність

для будівництва та обслуговування житлових будинків,

господарських будівель і споруд.

 

Заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. щодо надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд гр. гр. Подоляк Григорія Миколайовича, Малащук Володимира Миколайовича, Савіної Валентини Петрівни, Колісніченко Сергія Федоровича, Островської Тетяни Олександрівни, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів керуючись ст.ст. 12, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122,  125, Земельного Кодексу України (зі змінами і доповненнями) та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр. Подоляк Григорію Миколайовичу  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0120 га;

- прибудинкова територія – 0,1380га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Рафтопуло, 21 .

1.1.Гр. Подоляк Григорію Миколайовичу  замовити в землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

2. Надати дозвіл гр. Малащук Володимиру Миколайовичу  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0129 га;

- прибудинкова територія – 0,1371га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Одеська, 158 .

2.1.Гр. Малащук Володимиру Миколайовичу  замовити в землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

3. Надати дозвіл гр. Савіній Валентині Петрівні  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0207 га;

- прибудинкова територія – 0,1293га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Одеська, 131 .

3.1.Гр. Савіній Валентині Петрівні  замовити в землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

4. Надати дозвіл гр. Колісніченко Сергію Федоровичу  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0228 га;

- прибудинкова територія – 0,1272га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Одеська, 135 .

4.1.Гр. Колісніченко Сергію Федоровичу  замовити в землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

5. Надати дозвіл гр. Островській Тетяні Олександрівні  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0152 га;

- прибудинкова територія – 0,1348га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Толстого, 37 .

5.1.Гр. Островській Тетяні Олександрівні  замовити в землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря

  НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

  (ПРОЕКТ)Р І Ш Е Н Н Я 

ХХХХІУ  сесії  шостого скликання

Від   27.11.2013 р.                                             

смт.Нова Маячка

Про заяви та скарги громадян.

  

Розглянувши заяви громадян: 

1.              Марченко Леоніда Миколайовича про не підписання акту узгодження меж земельної ділянки яка перебуває у його користуванні за адресою вул. Жовтнева, 60, громадянкою Димченеко Г.В. (вул. Жовтнева, 62).

2.              Шатохіної Валентини Миколаївни про не підписання акту узгодження меж земельної ділянки яка перебуває у її користуванні за адресою вул. Толстого, 18, громадянином Страховим В.І. (вул. Толстого, 16).

         протоколи засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., керуючись ст.ст. 12, 125, 126, 158, 159, 160, 161  Земельного Кодексу України (зі змінами та доповненнями), Закону України „Про звернення громадян” та ст. 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні” Новомаячківська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Затвердити акт обстеження земельної ділянки за адресою вул. Жовтнева, 60, щодо не порушення, громадянином Марченко Леонідом Миколайовичем, меж земельної ділянки яка розташована по вул. Жовтнева, 62 , користувач якої є гр. Димченко Г.В., складений 13.11.2013 року постійною депутатською комісією з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів. 

2. Затвердити акт обстеження земельної ділянки за адресою вул. Толстого, 18, щодо не порушення, громадянкою Шатохіною Валентиною Миколаївною, меж земельної ділянки яка розташована по вул. Толстого ,16 , власник якої є гр. Страхов В.І.., складений 13.11.2013 року постійною депутатською комісією з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів. 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХІУ  сесії  шостого скликання

Від .11.2013 р.                                                          

смт. Нова Маячка

 Про дозвіл на розробку проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

громадянам безоплатно у спільну сумісну власність

для будівництва та обслуговування житлових будинків,

господарських будівель і споруд.  

Розглянувши заяву гр. Кульбаки Руслана Васильовича та Лісовської Ганни Дмитрівни про дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам безоплатно у спільну сумісну власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів, заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів Полонікова О.А., керуючись ст.ст. 12, 38, 39, 40, 81, 89, 116, 118, 120, 121, 122, 125  Земельного Кодексу України (зі змінами і доповненнями) та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр. Кульбака Руслану Васильовичу та Лісовській Ганні Дмимтрівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність  загальною орієнтовною площею 0,15 га , в тому числі: 

 - 0,15 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд,

з них:

- 0,0083 га під забудовою,

- 0,1417 га прибудинкова територія,

 розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Дніпровська,88.

1.1.   Гр. Кульбака Руслану Васильовичу та Лісовській Ганні Дмимтрівні в місячний термін замовити в землевпорядній організації  проект відведення  вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради .

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

Селищний голова                                                                                           А.А.Костиря