Рішення сесії

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХІІ  сесії шостого скликання

Від 27.09.2013 р.                                           №  625

Смт Нова Маячка

 

Про внесення змін до земельно-
кадастрової документації.

           

Розглянувши заяву гр. Кремса Галини Петрівни  про внесення змін до земельно-кадастрової документації  в зв’язку зі зміною прізвища землекористувача  та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. , керуючись ст. 12  Земельного Кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Внести зміни до земельно-кадастрової документації Новомаячківської селищної ради, а саме:
змінити прізвище землекористувача земельної ділянки яка знаходиться по вул. Молодіжна,15 з «Сокуренко»  на «Кремса», в зв’язку зі зміною прізвища.

 2. Спеціалісту з питань землевпорядкування Спільному Є.Л. внести зміни до земельно-кадастрової документації.

 

Селищний голова                                                                А.А.Костиря 

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХІІ сесії шостого скликання

Від 27.09.2013 р.                                              №   621

Смт. Нова Маячка

Про дозвіл на виготовлення

документації детального

плану забудови земельної ділянки.

             Заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів Полонікова О.А., заяву гр. Волошко Олександра Івановича  про дозвіл на виготовлення технічної документації по детальному плану забудови земельної ділянки, що пропонуються у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд із земель запасу Новомаячківської селищної ради, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів, керуючись п.8 ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п.42 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

ВИРІШИЛА: 

1.Дати дозвіл гр. Волошко Олександру Івановичу на виготовлення технічної документації «Детальний план забудови земельної ділянки, що пропонується у власність орієнтовною площею 0,15га  для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Толстого,52А, смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області».

2.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 Селищний голова                                                                                    А.А. Костиря

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХІІ  сесії  шостого скликання

Від 27.09.13.  р.                                    №   619

смт.Нова Маячка

Про надання  дозволу

на розробку проекту землеустрою

 щодо відведення земельної

ділянки в постійне користування. 

Розглянувши заяву директора Цюрупинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Цюрупинської районної ради про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування  під розміщення будівлі Новомаячківського стаціонарного відділення постійного проживання, враховуючи рекомендації  постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., керуючись ст.ст. 12, 38, 39, 92, 116, 123, 125 Земельного Кодексу України,  ст. 26 Закону України   “Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Надати  дозвіл Цюрупинському територіальному центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Цюрупинської районної ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування  під розміщення будівлі Новомаячківського стаціонарного відділення постійного проживання за адресою смт. Нова Маячка, вул. Пирогова, 63, загальною орієнтовною площею 0,04 га.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

Селищний голова                                                                А.А.Костиря

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХІІ  сесії  шостого скликання

Від 27.09.2013 р.                                             №   622

смт. Нова Маячка

Про дозвіл на розробку проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

громадянам безоплатно у власність

для будівництва та обслуговування житлових будинків,

господарських будівель і споруд.

Заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. щодо надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд гр. гр. Сляшенко Анатолію Івановичу, Петрик Віталію Федоровичу, Буслюк Євгенії Олександрівні, Шуткіну Олександру Георгійовичу, Чушак Олександру Васильовичу,Чушак Наталії Вікторівні, Ятченко Ользі Миколаївні, Приходько Олександру Юрійовичу, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів керуючись ст.ст. 12, 38, 39, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122,  125, Земельного Кодексу України (зі змінами і доповненнями) та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр. Сляшенко Анатолію Івановичу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,15 га;

- рілля – 0,0 га:

- багаторічні насадження – 0,0га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Пролетарська,180 .

1.1.Гр. Сляшенко Анатолію Івановичу замовити в землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

2. Надати дозвіл гр. Петрик Віталію Федоровичу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,15 га;

- рілля – 0,0 га:

- багаторічні насадження – 0,0га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Пролетарська,22 .

2.1.Гр. Петрик Віталію Федоровичу замовити в землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

3. Надати дозвіл гр. Буслюк Євгенії Олександрівні на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0190 га;

- рілля – 0,1310 га:

- багаторічні насадження – 0,0га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Полетарська,151 .

3.1.Гр. Буслюк Євгенії Олександрівні замовити в землевпорядній організації  проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

4. Надати дозвіл гр. Шуткіну Олександру Георгійовичу  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0108 га;

- рілля – 0,1392 га:

- багаторічні насадження – 0,0га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Пролетарська,60 .

4.1.Гр. Шуткіну Олександру Георгійовичу замовити в землевпорядній організації  проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

5. Надати дозвіл гр. Чушак Олександру Васильовичу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0079 га;

- рілля – 0,1421 га:

- багаторічні насадження – 0,0га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Площа свободи,51 .

5.1.Гр. Чушак Олександру Васильовичу замовити в землевпорядній організації  проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

6. Надати дозвіл гр. Чушак Наталії Вікторівні на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0154 га;

- рілля – 0,1346 га:

- багаторічні насадження – 0,0га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Жовтнева,128 .

6.1.Гр. Чушак Наталії Вікторівні замовити в землевпорядній організації  проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

7. Надати дозвіл гр. Ятченко Ользі Миколаївні на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0114 га;

- рілля – 0,1386 га:

- багаторічні насадження – 0,0га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Дніпровська,38 .

7.1.Гр. Ятченко Ользі Миколаївні замовити в землевпорядній організації  проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

8. Надати дозвіл гр. Приходько Олександру Юрійовичу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0236 га;

- рілля – 0,1264 га:

- багаторічні насадження – 0,0га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Петровського,24 .

8.1.Гр. Приходько Олександру Юрійовичу  замовити в землевпорядній організації  проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

Селищний голова                                                                                           А.А.Костиря

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХІІ  сесії  шостого  скликання

Від 27.09.2013  р.                                        №   620

смт.Нова Маячка

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення земельної

ділянки в оренду в межах селища.

Розглянувши заяву гр. Швачкіної Анни Сергіївни  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в межах селища під розміщення магазину продовольчих товарів, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., керуючись ст.ст. 12, 38, 40, 93, 120, 122, 123, 124, 125, 126 Земельного Кодексу України, Закону України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “ , селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Дати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Швачкіній Анні Олександрівні під розміщення магазину орієнтовною площею 0,014 га,  за адресою смт. Нова Маячка, вул. Дніпровська № 114  в зв’язку з купівлею об’єкта на даній земельній ділянці. Строк оренди – 49 років. Орендна плата – 12,00% від нормативної грошової оцінки землі.

1.1.Після погодження документації з відповідними інстанціями, надати його на розгляд та затвердження до селищної ради.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

  Селищний голова                                                                                     А.А.Костиря

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХІІ  сесії  шостого скликання

Від 27.09.2013 р.                                         №   627

смт. Нова Маячка

 Про дозвіл на розробку проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

громадянам безоплатно у спільну сумісну власність

для будівництва та обслуговування житлових будинків,

господарських будівель і споруд. 

Розглянувши заяву гр. Трунова Віктора Івановича та Молчанової Любові Іванівни, Молчанової Ніни Василівни та Молчанова Олександра Георгійовича про дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам безоплатно у спільну сумісну власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів, заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів Полонікова О.А., керуючись ст.ст. 12, 38, 39, 40, 81, 89, 116, 118, 120, 121, 122, 125  Земельного Кодексу України (зі змінами і доповненнями) та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр. Трунову Віктору Івановичу та Молчановій Любові Іванівни на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність  загальною орієнтовною площею 0,15 га , в тому числі: 

 - 0,15 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд,

 розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Одеська,175.

1.1. Гр. Трунову Віктору Івановичу та Молчановій Любові Іванівни в місячний термін замовити в землевпорядній організації  проект відведення  вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради .

2. Надати дозвіл гр. Молчановій Ніні Василівні та Молчанову Олександру Георгійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність  загальною орієнтовною площею 0,15 га , в тому числі: 

 - 0,15 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд,

 розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Садова,156.

2.2.Гр. Молчановій Ніні Василівні та Молчанову Олександру Георгійовичу в місячний термін замовити в землевпорядній організації  проект відведення  вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради .

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря

 

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХІІ сесії шостого скликання

Від 27.09.2013 р.                                          №   623

смт. Нова Маячка

 

Про надання дозволу на розробку проекту

щодо відведення земельних ділянок

 ТДВ ім. Латиських стрільців.                                 

                                  

Розглянувши заяву директора ТДВ ім. Латиських стрільців Хомуліна С.М. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок під наступними об’єктами : пекарня, за адресою провул. Перекопський, 30-А,

адміністративна будівля (контора), за адресою вул. Леніна,76,будинок побуту, за адресою вул. Леніна,102, автогараж, за адресою вул. 9-го Січня, 88, центральний склад, за адресою пров. Робітничий, 2-б, будівельний майданчик, за адресою вул. Климака, 34-а, автозаправна станція, за адресою вул. 9-го Січня, 87 та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів керуючись ст.ст. 12, 123, Земельного Кодексу України та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “ , селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Дати згоду ТДВ ім. Латиських стрільців на розробку проекту відведення земельних ділянок під наступними об’єктами :

 - пекарня, за адресою провул. Перекопський, 30-А орієнтовною площею 0,559 га;

 - адміністративна будівля, (контора) за адресою вул. Леніна,76, орієнтовною площею 0,20 га;

 - будинок побуту, за адресою вул. Леніна,102, орієнтовною площею 0,195 га;

 - авто гараж, за адресою вул. 9-го Січня, 88, орієнтовною площею 1,20 га;

 - центральний склад, за адресою пров. Робітничий, 2-б, орієнтовною площею 0,30 га;

 - будівельний майданчик, за адресою вул. Климака, 34-а, орієнтовною площею 0,90 га;

- автозаправна станція, за адресою вул. 9-го Січня, 87, орієнтовною площею 0,70га.

2. В зв’язку з тим що з 1 січня 2013 року розпорядження землями за межами селища не входить до компетенції селищної ради, рекомендувати голові правління ТДВ ім. Латиських стрільців Хомуліну С.М. з приводу отримання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під молочно-товарною фермою № 1 та майновим комплексом № 7 звернутися до районного відділу Держземагенства у Цюрупинському районі.    

 3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.                       Селищний голова                                                                А.А.Костиря

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

  Р І Ш Е Н Н Я 

ХХХХІІ  сесії  шостого скликання

Від   27.09.2013 р.                                           №   624

смт. Нова Маячка

Про заяви та скарги громадян.   

Розглянувши заяви громадян: 

1.               Шахової Світлани Вікторівни про відмову від підпису в акті узгодження меж земельної ділянки, яка перебуває у її користуванні за адресою вул. Дніпровська, 92 гр. Шатовим О.А. (вул. Дніпровська, 90).

2.              Пархоменко Віталія Акімовича про відмову від підпису в акті узгодження меж земельної ділянки, яка перебуває у власності гр. Пархоменко Тетяни Карпівни за адресою вул. Леніна, 29, гр. Костиря А.М. (вул. Червоноармійська, 2).

3.              Кан Людмили Миколаївни про вилучення земельної ділянки, якою користується гр. Штоколенко Н.І., за адресою смт. Н.Маячка, квартал № 98,

заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст.ст. 12, 125, 126, 158, 159, 160  Земельного Кодексу України (зі змінами та доповненнями), Закону України „Про звернення громадян” та ст. 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні” Новомаячківська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити акт обстеження земельної ділянки за адресою вул. Дніпровська, 92, щодо непорушення громадянкою Шаховою Світланою Вікторівною меж зі сторони земельної ділянки, яка розташована по вул. Дніпровська, 90 , користувачем якої є гр. Шатов О.А., складений 19.09.2013 року постійною депутатською комісією з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів. 

2. Затвердити акт обстеження земельної ділянки за адресою вул. Леніна, 29 щодо непорушення громадянкою Пархоменко Тетяною Карпівною меж зі сторони земельної ділянки, яка розташована по вул. Червоноармійська,2, користувачем якої є гр. Костиря А.М., складений 19.09.2013 року постійною депутатською комісією з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів. 

3.Заяву громадянки Кан Людмили Миколаївни про вилучення земельної ділянки якою користується гр. Штоколенко Н.І., за адресою смт. Н.Маячка, квартал № 98, розглянути після проведення коригування генерального плану селища.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХІІ сесії шостого скликання

Від 27.09.13 р.                                              №  618

Смт.Нова Маячка

 Про утворення комісії Новомаячківської селищної ради.

             Відповідно до ст. 26  Закону України “ Про місцеве самоврядування в  Україні “ , селищна рада

 В И Р І Ш И Л А :

1.      З метою здійснення контролю за використанням земель на території селища Нова Маячка утворити  комісію Новомаячківської селищної ради для обстеження земельних ділянок на яких знаходяться будівлі та споруди колишнього КСП «Новомаячківський» у складі:

·        Компанець Олександр Валентинович – спеціаліст І категорії селищної ради по земельним питанням, голова комісії;

·        Спільний Євгеній Леонідович – спеціаліст селищної ради по земельним питанням,

·        Полоніков Олександр Анатолійович – депутат селищної ради від виборчого округу №17.

2.      Комісії обстежити земельні ділянки, які знаходяться за адресою: смт Нова Маячка по вул. Леніна (колишні майстерня та котельня ліквідованого КСП «Новомаячківський») та по пров. Перекопський (колишня будівельна дільниця ліквідованого КСП «Новомаячківський»)

3.      Постійній депутатській комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів розглянути надані вищезазначеною комісією акти обстеження земельних ділянок та надати на розгляд сесії свої висновки.

 Селищний голова                                                                           А.А.Костиря

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХІІ сесії шостого скликання

Від 27.09.13 р.                                            №  614

Смт. Нова Маячка

Про лист головного лікаря

Цюрупинського ЦПМСД Гараненко М.П.

внесення змін до рішення сесії

Новомаячківської селищної ради від

18.03.2013 р. № 540.

                       Розглянувши лист головного лікаря Цюрупинського центру первинної медико-санітарної допомоги М.П.Гараненко в зв’язку з реформуванням галузі охорони здоров’я мта заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку селища Нова Маячка Дьяченка В.С., враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку селища Нова Маячка, керуючись  ст. 26  Закону України “ Про місцеве самоврядування в  Україні “, селищна рада

                                                                       В И Р І Ш И Л А :

1.      Залишити в силі рішення ІІ сесії шостого скликання Новомаячківської селищної ради від 14.12.2010 року № 41 «Про передачу будівель, основних технічних засобів Новомаячківської дільничної лікарні в повне господарське відання Цюрупинської районної лікарні».

2.      Залишити в силі рішення ХХХІУ сесії шостого скликання Новомаячківської селищної ради від 18.03.2013 року № 540 «Про погодження на передачу частини будівель і споруд».

3.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку селища Нова Маячка.

 Селищний голова                                                                           А.А.Костиря

 

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХІІ сесії шостого скликання

Від 27.09.2013 р.                                              №   626

Смт. Нова Маячка

Про розірвання договору

купівлі-продажу земельної ділянки

та договору про внесення змін

до договору купівлі-продажу

земельної ділянки.

              Заслухавши заяву директора ПП «ДНІПРО-А-АГРО» Б.Б.Альошина,  інформацію голови постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів Полонікова О.А., враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів, керуючись ст.12  Земельного кодексу України,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

ВИРІШИЛА:

1.Розірвати договір купівлі-продажу земельної ділянки від 26 квітня 2012 року (серія ВРР, №685019) укладеного на підставі рішення ХІV сесії шостого скликання Новомаячківської селищної ради №279 від 20.12.2011 р. «Про продаж земельних ділянок для здійснення підприємницької діяльності» та рішення ХХІ сесії шостого скликання Новомаячківської селищної ради №358 від 20.04.2012 р. «Про продаж земельних ділянок для здійснення підприємницької діяльності».

2. Розірвати договір  від 20 грудня 2012 року (серія ВТ, № 72221), про внесення змін до договору купівлі-продажу земельної ділянки, посвідченого приватним нотаріусом Каховського районного нотаріального округу Коршуновим Р.В. від 26 квітня 2012 року (серія ВРР, №685019) укладеного на підставі рішення ХІV сесії шостого скликання Новомаячківської селищної ради №279 від 20.12.2011 р. «Про продаж земельних ділянок для здійснення підприємницької діяльності» та рішення ХХІ сесії шостого скликання Новомаячківської селищної ради №358 від 20.04.2012 р. «Про продаж земельних ділянок для здійснення підприємницької діяльності».

3. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 Селищний голова                                                          А.А. Костиря