Рішення сесії

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н НЯ

ХХХХІІІ сесії шостого скликання

Від .10.2013 р.                                              №  

Смт. Нова Маячка

 Про відміну рішень сесії

Новомаячківської селищної ради.  

               Розглянувши заяву гр. Чижук Дем’яна Никодимовича, заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. про відміну рішень сесії  Новомаячківської селищної ради, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст.12  Земельного Кодексу України зі змінами і доповненнями та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

В ИР І Ш И Л А:

1.      Скасувати пункт 3 рішення № 1169 сесії Новомаячківської селищної ради від 08.02.2010р. «Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для безоплатної передачі громадянам у власність», в зв’язку з поданою заявою гр. Чижук Дем’яна Никодимовича.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську   комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХІІІ  сесії  шостого скликання

Від ХХ.10.2013 р.                                             №  

смт. Нова Маячка

Про дозвіл на розробку проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

громадянам безоплатно у власність

для будівництва та обслуговування житлових будинків,

господарських будівель і споруд.

 Розглянувши заяви гр.гр. Чижук Дем’яна Никодимовича, Левченко Сергія Миколайовича, Барановської Світлани Аркадіївни, Литвиненко Миколи Миколайовича, заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. щодо надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд гр. гр. Чижук Дем’яну Никодимовичу, Левченко Сергію Миколайовичу, Барановській Світлані Аркадіївні, Литвиненко Миколі Миколайовичу, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів керуючись ст.ст. 12, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122,  125, Земельного Кодексу України (зі змінами і доповненнями) та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр. Чижук Дем’яну Никодимовичу  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,15 га;

- рілля – 0,0 га:

- багаторічні насадження – 0,0га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка пров. Перекопський,26 .

1.1.Гр. Чижук Дем’яну Никодимовичу  замовити в землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

2. Надати дозвіл гр. Левченко Сергію Миколайовичу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,118 га;

- рілля – 0,0 га:

- багаторічні насадження – 0,0га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Шевченко ,56-а.

2.1.Гр. Левченко Сергію Миколайовичу замовити в землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

3. Надати дозвіл гр. Барановській Світлані Аркадіївні на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0085 га;

- рілля – 0,1415 га:

- багаторічні насадження – 0,0га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Пролетарська,114.

3.1.Гр. Барановській Світлані Аркадіївні замовити в землевпорядній організації  проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

4. Надати дозвіл гр. Литвиненко Миколі Миколайовичу  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0074 га;

- рілля – 0,1426 га:

- багаторічні насадження – 0,0га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Степова,24 .

4.1.Гр. Литвиненко Миколі Миколайовичу замовити в землевпорядній організації  проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХІІІ сесії шостого скликання

Від 00.10.13 р.                                              № 

Смт.Нова Маячка

Про затвердження Положення

«Про порядок функціонування та утримання кладовищ

Новомаячківської селищної ради»

Цюрупинського району Херсонської області

 Керуючись Законами України, “Про місцеве самоврядування в Україні”, «Про поховання та похоронну справу», “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, сесія депутатів Новомаячківської  селищної ради

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити  Положення «Про порядок функціонування та утримання кладовищ Новомаячківської селищної ради» Цюрупинського району Херсонської областізгідно додатку (додаток 1).

2.Ввести в дію Положення, затверджені даним рішенням з дня опублікування в засобах масової інформації.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії, які діють при Новомаячківській селищній раді.

 

Селищний голова                                                                           А.А.Костиря

 

 Додаток до рішення сесії

депутатів Новомаячківської селищної ради

від ______2013 року № _________

 

Положення

«Про порядок функціонування та утримання кладовищ

Новомаячківської селищної ради»

1.Вимоги до розміщення та облаштування місць поховань

1.2. Для розміщення місця поховання Новомаячківською селищною радою виділено в постійне користування відповідно до вимог земельного законодавства та гігієнічних вимог щодо облаштування і утримання кладовища у населених пунктах України (ДСанПІН 2.2.2.028.99) земельні ділянки:

№1 – ділянка по вулиці Телеграфна

№2 – ділянка по вулиці Алєєва

1.2.Функціонування та утримання кладовищ забезпечує Новомаячківська селищна рада та її виконавчий комітет.

1.3. Кладовище повинно мати сплановану і впорядковану територію, упорядковані під’їзні шляхи.

1.4. Територія кладовища повинна бути огороджена. Територія місць поховань поділяється на ряди та місця, відстань між рядами повинна становити 1м., між ділянками поховань в ряду – 0,5м.

1.5. На території кладовища розміщуються:

- приміщення наглядача  кладовища;

- ритуальний майданчик тощо;

- спеціальні місця для розміщення контейнерів для сміття тощо;

- туалети з водонепроникним вигрібом, до якого забезпечено вільний під’їзд спецтранспорту, біотуалети.

1.6. На території  кладовища не можуть бути розміщені об’єкти іншої, крім комунальної, форми власності, за винятком намогильної споруди, склепу та колумбарної ніші, які є власністю особи, що придбала їх за власні кошти.

1.7. Територія  кладовища підлягає озелененню з найбільшим збереженням існуючих насаджень.

2. ВИМОГИ ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ КЛАДОВИЩА, РЕЄСТРАЦІЇ ПОХОВАНЬ ТА ПЕРЕПОХОВАНЬ, ОБЛІКУ НАМОГИЛЬНИХ СПОРУД НА МІСЦЯХ ПОХОВАНЬ

2.1. На вході до кладовища на спеціальному рекламному щиті розміщується схематичний план кладовища, зазначенням секторів з номерами, місць почесних поховань, напрямку головної алеї та основних доріг, розташування будівельних споруд, допоміжних будівель, громадського туалету тощо.

2.2. Доставка труни з тілом померлого на кладовище повинно здійснюватись спеціалізованим автотранспортом з дотриманням вимог санітарно-епідеміологічного законодавства.

2.3. Поховання померлих чи їх праху після кремації здійснюється лише на підставі свідоцтва про смерть та оформленого в установленому порядку договору-замовлення на організацію та проведення поховання.

2.4. Копання могили згідно договору-замовлення здійснюється працівниками, визначеними і затвердженими виконкомом селищної ради.

2.5. За зверненням Замовника на території  кладовища, в визначеному секторі виділяється місце для поховання померлого. На бажання Замовника для поховання двох чи більше померлих виділяється місце для родинного поховання.

2.6. Кожне поховання померлого здійснюється в окремій могилі.

2.7. Довжина могили для дорослого повинна бути не менше 2м, ширина – 1м, глибина – 1,5м від поверхні землі до кришки труни з урахуванням місцевих грунтовво-кліматичних умов. У разі поховання померлих дітей розміри могили можуть бути зменшені.

Відстань від дна могили до рівня грунтових вод повинна бути не менше 0,5м.

Над могилою влаштовується земляний насип (надмогильний горбок) висотою 0,5м. від поверхні землі. Насип повинен виступати за межі могили для захисту її від проникнення поверхневих вод. У разі поховання тіла померлого в сидячому положенні, товщина грунту над тілом померлого від поверхні землі має становити не менше за 1м.

Після поховання на надмогильному горбку встановлюється тимчасовий пам’ятний знак із зазначеннм прізвища, імені, по батькові,дати народження та смерті. На території кладовища допускається улаштування у встановленому порядку сімейних склепів. Поховання померлих у сімейних склепах здійснюється у металевих герметичнозапаяних трунах.

2.8. Надання ритуальних послуг відповідно до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг здійснюється церквою або за договором про надання ритуальних послуг СКП «Сількомунгосп».

2.9. Послуги надаються за плату згідно з цінами, що діють на момент оформлення договору-замовлення про їх наданя.

2.10. Виконавчий комітет селищної ради забезпечує у доступному для огляду місці, в якому проводиться оформлення договорів-замовлень, надання замовнику наочної інформації стосовно:

- виконавців послуг, з якими укладені договори про надання послуг, їх адреси, телефонів та режиму роботи;

- необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг із зазначенням вартості, ососбливостей та термінів виконання;

- переліку ритуальних послуг із зазначенням вартості, особливостей та термінів виконання щодо кожного виконавця;

- необхідного мінімального переліку вимог щодо порядку організації поховання та іншого обслуговування або витягу з нього;

- порядку утримання кладовища;

- вимог щодо утримання та охорони місць поховань;

- реєстрації поховань померлих та перепоховань;

- реєстрації поховання за рахунок державного та місцевого бюджетів;

- пільгового обслуговуваня населення (витяги з положень Закону України «Про поховання та похоронну справу», підзаконних нормативно-правових актів);

- режиму роботи організації, що виплачує допомогу на поховання;

- книги заяв, пропозицій і скарг;

- режиму роботи та номерів телефонів місцевих органів виконавчої влади та територіального органу у справах захисту прав споживачів.

2.11. Під кожну могилу надається ділянка таких розмірів:

Назва

поховання

 

 

           

                                                         Розмір

                       

Земельної ділянки

 

Могили

 

площа,

м2

довжина,

м

ширина, м

           

           

Родинне

9,9

2,2      

4,5

2,0

2,0      

Подвійне

4,8      

2,2      

2,2      

2,0      

1,0      

Одинарне

3,3

2,2

1,5

2,0

1,0

Урна з прахом

0,64    

0,8      

0,8      

0,8      

0,8

 

Копання могили повинно бути погоджено із виконавчим комітетом та по бажанню благословенно настоятелем парафії.

Самовільне поховання без дозволу виконкому селищної ради недопустиме і несе адміністративне покарання, за самовільні вчинки та захоплення території – відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Примітка. У разі поховання померлого в нестандартній труні викопують могилу залежно від довжини труни.

2.12. За рішенням виконавчого комітету Новомаячківської селищної ради на кладовищі можуть бути відведені ділянки для почесних поховань та ділянки для поховання померлих (загиблих) військовослужбовців (сектори військових поховань), а також сектори для поховання померлих за національною чи релігійною ознакою.

Рішення про почесне поховання приймається виконавчим комітетом Новомаячківської селищної ради у кожному конкретному випадку.

2.13. Для поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні, невпізнаних трупів надається земельна ділянка під одинарне поховання. Догляд за могилами зазначеної категорії громадян здійснюється виконавчим комітетом Новомаячківської селищної ради за рахунок спонсорських коштів та бюджету.

2.14. Кожне поховання та перепоховання реєструється в спеціальній Книзі реєстрації поховань та перепоховань померлих громадян (далі – Книга реєстрації), форма якої затверджена наказом Держжитлокомунгоспу України від 19.11.2003р. №193.

Запис до Книги реєстрації здійснюється за роками в алфавітному порядку, у цілому по кладовищу.У Книзі реєстрації обов’язково заповнюються всі графи. Виправленя в Книзі реєстрації не допускаються. Книга реєстрації має бути прошнурованою, пронумерованою та скріпленою печаткою. Книга реєстрації зберігається в органі місцевого самоврядування – Новомаячківській селищній раді.

Після здійснення поховання замовнику, як користувачу місця поховання, видається виконавчим комітетом відповідне свідоцтво про поховання, яке дає право на встановлення намогильної споруди в межах могили, вирішення питання про проведення підпоховання, облаштуваня місця поховання, здійснення інших дій, які не суперечать чинному законодавству.

2.18. На могилах (місцях родинного поховання), у межах наданої земельної ділянки, можуть установлюватися намогильні споруди та елементи благоустрою могили.

Особа, що виконує роботи з монтажу намогильної споруди власними силами, гарантує збереження могил та намогильних споруд, інших елементів благоустрою, могил, що розміщені поруч з цим похованям, та здійснює відшкодування матеріальних збитків у разі їх пошкодження.

Після виконання робіт з облаштування могили користувач зобов’язаний забезпечити прибирання території біля могили та винесення сміття до спеціально відведених місць на кладовищі.

Демонтаж та знесення самовільно встановлених намогильних споруд, що перевищують відведені розміри ділянки під поховання, які визначені у встановленому порядку, здійснюються за рахунок власника намогильної споруди.

3. УТРИМАННЯ МІСЦЬ ПОХОВАНЬ

3.1. Виконавчий комітет Новомаячківської селищної ради забезпечує:

- на підставі договору-замовлення безперешкодний проїзд територією кладовища транспорту, який задіяний у похованні померлого;

- охорону території кладовища за рахунок коштів благодійного фонду;

- прибирання алей, проїздів, доріжок та вивезення сміття;

- установлення вздовж алей котейнерів для сміття;

- дотримання чистоти та порядку в місцях загального користування;

- виконання поточного та капітального ремонтів зовнішньої огорожі, будівельних споруд, замощення алей, доріг, доріжок та інших елементів благоустрою;

- догляд і полив усіх видів зелених насаджень (крім висаджених на місцях поховання), їх оновлення, висаджування квітів на клумбах і газонах, покіс трав;

- вільний прохід між могилами згідно з Гігієнічними вимогами щодо облаштування і утримання кладовищ в населених пунктах України ДСаНПІН 2.2.2.028.99 (пунк 4.4.)

3.2. Користувачі могил зобов'язані утримувати могилу та намогильні споруди у належному стані, виправляти провали, проводити підсипання, озеленення пагорбка та ремонт намогильних споруд.

3.3. На території кладовища забороняється:

- порушувати тишу та порядок;

- кататися на велосипедах, санках, ковзанах і лижах;

- обрізувати, садити та пересаджувати дерева без погодження з виконавчим комітетом Новомаячківської селищної ради;

- вигулювати та випасати тварин;

- накопичувати сміття у невизначених для цього місцях;

- встановлювати огорожі та розпалювати багаття, брати самостійно грунт, різати дерева, зберігати будівельні матеріали;

- перебувати на території після закриття кладовища;

- висаджувати дерева, кущі, квіти, а також установлювати столи та лави за межами земельної ділянки, виділеної для поховання померлої особи.

 

Селищний голова _______________А.А.Костиря

 

ІНСТРУКЦІЯ ЗАВІДУЮЧОГО КЛАДОВИЩЕМ

1.Загальні положення

1.1.Завідуючий кладовищем безпосередньо підпорядковується виконавчому комітету Новомаячківської селищної ради.

1.2. Завідуючий кладовищем виконує вказівки:

1.2.1.Голови та заступника головиНовомаячківської селищної ради, секретаря Новомаячківської селищної ради.

1.2.2. Голови постійної комісії Новомаячківської селищної ради з питань благоустрою і тільки в частині благоустрою.

1.5. Завідуючий кладовищем повинен знати:

- правила відведення місць під поховання;

- санітарні норми копання могил;

- порядок ведення реєстраційних книг з поховань померлих;

- діючі прейскуранти цін на послуги;

- порядок оформлення нарядів на виконання робіт;

- порядок проведення ритуалу похорон;

- основи організації праці, правила і норми охорони праці, виробничої санітарної та протипожежного захисту.

1.6. Кваліфікаційні вимоги:

- повна загальна середня освіта та індивідуальна підготовка;

- без вимог до стажу роботи.

1.7. Завідуючого кладовища заміняє голова Новомаячківської селищної ради, секретар Новомаячківської селищної ради.

2. Завдання та обов’язки завідуючого кладовища:

2.1. Керує роботами, пов’язаними з похованням.

2.2. Визначає місця поховання.

2.3. Перевіряє правильність оформлення документів і дає громадянам дозвіл на поховання та встановлення надмогильних споруд (за наявності відповідного дозволу завідувача кладовища).

2.4. Веде в установленому порядку облік поховань.

2.5. Контроль дотримання правил охорони праці.

3. Права завідуючого кладовища.

3.1. Ознайомлюватися з проектами рішень виконавчого комітету, що стосуються його діяльності.

3.2.Брати участь в обговоренні питань, що стосуються виконання його обов’язків.

3.3. Вносити на розгляд виконачого комітету, сесії Новомаячківської селищної ради пропозиції щодо покращення роботи та організації похоронної справи, функціонування та утримання кладовищ Новомаячківської селищн ради та інших питань пов’язаних з обов’язками, що передбачені цією інструкцією.

3.4. В межах своєї компетенції повідомляти керівництву про всі недоліки, виявлені в процесі його діяльності, та вносити пропозиції щодо їх усуненя.

3.5. Вимагати від виконкому сприяння у виконанні ним посадових обов’язків.

4.Відповідальність завідуючого кладовища:

4.1. За неналежне виконання або невиконання своїх посадових обов’язків, а також за невикористання або неповне використання своїх функціональних прав, що передбачені цією посадовою інструкцією, - в межах, визначених чинним законодавством України про працю.

4.2. За правопорушення, скоєні в процесі здійснення своєї діяльності, - в межах, визначених чинним адміністративним, кримінальним та цивільним законодавстом україни.

4.3. За завдання матеріальної шкоди – в межах, визначених чинним цивільним законодавством та законодавством про працю України.

 

Селищний  голова______________А.А.Костиря

 

Аналіз регуляторного впливу до проекту

рішення Новомаячківської селищної ради

про " Положення

«Про порядок функціонування та утримання кладовищ

Новомаячківської селищної ради»

 1. Визначення і аналіз проблеми, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання.

Цей регуляторний акт забезпечує організацію та облік поховань на кладовищі смт Нова Маячка.

2. Цілі держаного регулювання

Цілями регулювання акта є: організація ритуальних послуг на кладовищі смт Нова Маячка та організація обліку померлих громадян, наведення благоустрою та визначення прав і обов’язків виконавчого комітету та власників поховань.

3. Очікувані результати прийняття запропонованого регуляторного акта.

У разі прийняття запропонованого регуляторного акта очікуються наступні результати:

 - чітке визначення сфери дії виконавчого комітету Новомаячківської селищної ради в плані надання ритуальних послуг;

 - визначання порядку організації поховання ; 

- зазначення обов'язків виконавчого комітету та прав власників поховань; 

- затвердження порядку розміщення, облаштування та утримання місць поховань; 

- підвищення якості похоронного обслуговування.

Прийняття зазначеного рішення дозволить упередити можливість виникнення  непрозорих  ситуацій між суб’єктами  господарювання,  територіальною громадою та органами місцевого самоврядування при наданні ритуальних послуг.

4. Механізм реалізації мети

Запровадження регуляторного акта дозволить належним чином врегулювати порядок поховання в смт Нова Маячка.

5. Обґрунтування можливості досягнення поставлених цілей у разі затвердження запропонованого регуляторного акта і оцінка можливості проведення і виконання вимог регуляторного акта

Застосування відповідних правил врегулює порядок поховання на селищному кладовищі, надасть можливість економно використовувати земельну ділянку, на якій розміщено селищне кладовище, забезпечить збільшення надходжень до бюджету комунального підприємства смт Нова Маячка.

6. Переваги обраного способу досягнення встановлених цілей

Запропонований спосіб для вирішення проблем очевидний, так як він :

-      відповідає вимогам чинного законодавства;

-      розв'язує проблему в цілому;

-     забезпечує покращення обслуговування населення в галузі похоронної діяльності.

7. Обґрунтування запропонованого терміну дії регуляторного акта

Пропонується встановити безстроковий строк дії регуляторного акту , що відповідає цілям його прийняття. Зміни до регуляторного акта вносяться в разі потреби та у разі внесення змін до чинного законодавства.

8. Визначення показників результативності регуляторного акта

Показниками результативності запропонованого проекту рішення селищної ради є:

- стан утримання кладовищ;

- належне функціонування кладовищ;

- надання якісних ритуальних послуг.

9. Визначення способів, за допомогою яких здійснюватиметься відстеження результативності регуляторного акта у разі його ухвалення

Відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватись шляхом аналізу звернень громадян і юридичних осіб, статистичних даних та інших облікових документів.

 

Селищний голова                                                                                   А.А.Костиря

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХІІІ сесії шостого скликання

Від 29.10.13 р.                                              № 

Смт.Нова Маячка

Про результати роботи комісії по обстеженню

земельних ділянок на яких знаходяться будівлі

та споруди колишнього КСП «Новомаячківський».

Заслухавши інформацію голови комісії по обстеженню земельних ділянок на яких знаходяться будівлі та споруди колишнього КСП «Новомаячківський» Компанець О.В., враховуючи рекомендації  постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст. 12, 156 п. «д», 189, 206, 211 Земельного Кодексу України та ст. 26  Закону України “ Про місцеве самоврядування в  Україні “ , селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.      Гр. Савіну О.Л. в тижневий строк після прийняття даного рішення подати документи на оформлення земельної ділянки, яка знаходиться за адресою: смт Нова Маячка  вул. Леніна, квартал № 60 (територія майстерні реформованого КСП «Новомаячківський»).

1.1.  В разі недодержання вказаних строків спеціалісту І категорії селищної ради по земельним питанням Компанець О.В. підготувати матеріали щодо умисного не оформлення гр. Савіним О.Л. земельної ділянки та надати до державної інспекції сільського господарства в Херсонській області. 

2.      Гр. Какама В.Г. в місячний термін завершити погодження проекту відведення земельної ділянки в оренду за адресою смт. Нова Маячка, пров. Перекопський,53, та надати його на розгляд та затвердження сесії Новомаячківської селищної ради.

3.      Гр. Сорочук О.М. в тижневий строк після прийняття даного рішення замовити проект відведення земельної ділянки, яка знаходиться за адресою: смт Нова Маячка  вул. Леніна, квартал № 60 (територія котельні для централізованого опалення приміщень реформованого КСП «Новомаячківський», площадка для зберігання твердого палива та гаражі для легкових автомобілів реформованого КСП «Новомаячківський» реформованого КСП «Новомаячківський»).

3.1.  В разі недодержання вказаних строків спеціалісту І категорії селищної ради по земельним питанням Компанець О.В. підготувати матеріали щодо умисного не оформлення гр. Савіним О.Л. земельної ділянки та надати до державної інспекції сільського господарства в Херсонській області.

 Селищний голова                                                                           А.А.Костиря