Рішення сесії

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н НЯ

ХХХХ сесії шостого скликання

Від 25.07.2013 р.                                       №   592

Смт. Нова Маячка

Про відміну рішень сесії

Новомаячківської селищної ради.  

               Враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Плонікова О.А. про відміну рішень сесії  Новомаячківської селищної ради, керуючись ст.12  Земельного Кодексу України зі змінами і доповненнями та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

В ИР І Ш И Л А:

1. Скасувати  рішення № 342 сесії Новомаячківської селищної ради від 23.03.2012р. «Про дозвіл на виготовлення технічної документації на земельні ділянки для безоплатної передачі у спільну сумісну власність для будівництва та обслуговування будинку господарських будівель та споруд», в зв’язку зі змінами в земельному законодавстві.

2. Скасувати  рішення № 410 сесії Новомаячківської селищної ради від 16.08.2012р. «Про дозвіл на виготовлення технічної документації на земельні ділянки для безоплатної передачі у власність для будівництва та обслуговування будинку господарських будівель та споруд» , в зв’язку зі змінами в земельному законодавстві.

3. Скасувати пункт 4 рішення № 198 сесії Новомаячківської селищної ради від 30.06.2011р. «Про дозвіл на виготовлення технічної документації на земельні ділянки для безоплатної передачі у власність» , в зв’язку зі змінами в земельному законодавстві.

4. Скасувати пункт 9 рішення № 410 сесії Новомаячківської селищної ради від 16.08.2012р. «Про дозвіл на виготовлення технічної документації на земельні ділянки для безоплатної передачі у власність для будівництва та обслуговування будинку господарських будівель та споруд», в зв’язку зі змінами в земельному законодавстві.

5. Скасувати рішення № 511 сесії Новомаячківської селищної ради від 21.01.2013р. «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку для передачі в оренду в межах селища», в зв’язку з поданням прокурора Цюрупинського району про усунення порушень вимог бюджетного та земельного законодавства від 25.06.2013 р вх. №102/1951 вих13.

6. Скасувати рішення № 565 сесії Новомаячківської селищної ради від 29.04.2013р. «Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання  земельних ділянок у власність», в зв’язку з поданням прокурора Цюрупинського району про усунення порушень вимог бюджетного та земельного законодавства від 25.06.2013 р вх. №102/1951 вих13.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську   комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря  

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

  Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХ  сесії шостого скликання

Від 25.07.2013 р.                                              №  594

Смт. Нова Маячка

 Про дозвіл на виготовлення

документації детального

плану забудови земельної ділянки.

              Заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів Полонікова О.А., заяви гр. гр. Бесараб Миколи Миколайовича, Костирі Дмитра Андрійовича про дозвіл на виготовлення технічної документації по детальному плану забудови земельних ділянок, що пропонуються у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд із земель запасу Новомаячківської селищної ради, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів, керуючись п.8 ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п.42 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл гр. Бесараб Миколі Миколайовичу на виготовлення технічної документації «Детальний план забудови земельної ділянки, що пропонується у власність орієнтовною площею 0,15га  для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Дніпровська,б\н, смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області».

2. Дати дозвіл гр. Костиря Дмитру Андрійовичу на виготовлення технічної документації «Детальний план забудови земельної ділянки, що пропонується у власність орієнтовною площею 0,15га  для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Пролетарська,56, смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області».

3.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 Селищний голова                                                          А.А. Костиря

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХ  сесії  шостого  скликання

Від 25.07.2013  р.                                        №  595

смт.Нова Маячка

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки

громадянамдля передачі в оренду в межах селища.

Розглянувши заяву гр. Саніна Олександра Олександровича  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянам для передачі в оренду в межах селища під розміщення магазину, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів , та заслухавши інформацію спеціаліста І категорії з питань землевпорядкування Компанець О.В., керуючись ст.ст. 12, 38, 93, 120, 122, 123, 124, 125, Земельного Кодексу України, Закону України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “ , селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Дати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в межах селища гр. Саніну Олександру Олександровичу  під розміщення магазину орієнтовною площею 0,0688 га,  за адресою смт. Нова Маячка, вул. Леніна № 74. Строк оренди – 49 років. Орендна плата – 12,00% від нормативної грошової оцінки землі.

1.1.Після погодження проекту землеустрою з відповідними інстанціями, надати його на розгляд та затвердження до селищної ради.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

  Селищний голова                                                                                     А.А.Костиря

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХ  сесії  шостого скликання

Від 25.07.2013 р.                                     №   596

смт. Нова Маячка

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

громадянам безоплатно у спільну сумісну власність

для будівництва та обслуговування житлових будинків,

господарських будівель і споруд.

     Розглянувши заяву гр. Масаковської Любові Василівни та Жихарєва Сергія Петровича щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у спільну сумісну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Масаковській Любові Василівні та Жихарєву Сергію Петровичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд,  розташованої в смт Нова Маячка, заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів Полонікова О.А., враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів, керуючись ст.ст. 12, 38, 39, 40, 81, 89, 116, 118, 120, 121, 122, 125  Земельного Кодексу України (зі змінами і доповненнями) та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада  

В И Р І Ш И Л А : 

1. Надати дозвіл гр. Масаковській Любові Василівні та Жихарєву Сергію Петровичу  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у спільну сумісну власність, загальною орієнтовною площею 0,15 га , в тому числі: 

 - 0,15 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд,

 розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. 1 Травня,40.

2. Гр. Масаковській Любові Василівні та Жихарєву Сергію Петровичу  замовити в землевпорядній організації  проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради .

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

  Р І Ш Е Н Н Я 

ХХХХ  сесії  шостого скликання

Від   25.07.2013 р.                                           №   593

смт. Нова Маячка

Про заяви та скарги громадян.

  Розглянувши заяви громадян: 

1.               Марченко Леоніда Миколайовича, щодо визначення меж між земельними ділянками за адресою вул. Жовтнева, 60, та вул. Жовтнева, 62.

2.              Трюхан Андрія Івановича щодо визначення меж між земельними ділянками за адресою пров. Перекопський, 39, та вул. Пирогова, 37.

3.              Адмакіної Ніни Степанівни про самовільне заняття, громадянином Шатохіним В. ,земельної ділянки яка надана їй під будівництво за адресою вул. Молодіжна ,28.

4.              Шаповалової Наталії Леонідівни щодо використання земельної ділянки яка розташована за адресою вул. Молодіжна, 28.

         протоколи засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., керуючись ст.ст. 12, 125, 126, 158, 159, 160, 161  Земельного Кодексу України (зі змінами та доповненнями), Закону України „Про звернення громадян” та ст. 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні” Новомаячківська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

 1.Погодити орієнтовні розміри земельних ділянок які розташовані за адресою вул. Жовтнева, 60 (землекористувач гр. Марченко Л.М.), та вул. Жовтнева, 62 (землекористувач Димченко), згідно додатку № 1.

1.1.Заборонити гр. Марченко Л.М. використовувати земельну ділянку орієнтовною площею 0,20 га, яка розташована біля земельної ділянки по вул. Жовтнева, 60.

1.2.Попередити гр. Марченко Л.М. що використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів є самовільним заняттям земельних ділянок  та несе за собою адміністративну або навіть кримінальну відповідальність.

2. .Погодити орієнтовні розміри земельних ділянок які розташовані за адресою вул. Пирогова, 37 (землекористувачі гр. гр. Поточняк І.І. та Мусата Л.А.), та пров. Перекопський, 39 (землекористувач гр. Трюхан А.І.), згідно додатку № 2.

3. Заборонити гр. Шатохіну В.В. використовувати земельну ділянку, яка розташована за адресою вул. Молодіжна, 28.

3.1.Попередити гр. Шатохіна В.В. що використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів є самовільним заняттям земельних ділянок  та несе за собою адміністративну або навіть кримінальну відповідальність.

4. Беручі до уваги заяву громадянки Шаповалової Н.Л. стосовно незаконних дій громадянки Адмакіної Н.С. щодо спроби продажу та передачі в оренду земельної ділянки яка надана їй у користування за адресою вул. Молодіжна, 28, та керуючись статтею 27 пункт 8 Земельного Кодексу України в редакції 1992 року, скасувати   рішення № 16 виконкому Новомаячківської селищної ради від 12.02.1992 р.  в частині надання земельної ділянки під забудову громадянці Адмакіной Ніні Степанівні, за адресою вул. Молодіжна, 28. земельну ділянку перевести до земель запасу Новомаячківської селищної ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я

ХХХХ  сесії  шостого скликання

Від 25.07.2013 р.                                             №   597

смт. Нова Маячка

Про дозвіл на розробку проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

громадянам безоплатно у власність

для будівництва та обслуговування житлових будинків,

господарських будівель і споруд.

Заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. щодо надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд гр. гр. Випирайло Віктору Григоровичу, Мартинової Марії Євгеніївни, Хомули Ольги Олексіївни, Трюхан Андрію Івановичу, Савченко Світлані Миколаївні, Сидоренко Сергію Анатолійовичу, Євменовій Євгенії Олексіївні, Ляшенко Сергію Володимировичу, Літвіненко Володимиру Петровичу, Іванченко Віктору Дмитровичу, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів керуючись ст.ст. 12, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122,  125, Земельного Кодексу України (зі змінами і доповненнями) та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр. Випирайло Віктору Григоровичу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0149 га;

- рілля – 0,1351 га:

- багаторічні насадження – 0,0га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. 1 Травня,22 .

1.1.Гр. Випирайло Віктору Григоровичу замовити в землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

2. Надати дозвіл гр. Мартиновій Марії Євгеніївні на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,0165 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,1335 га;

- рілля – 0,0 га:

- багаторічні насадження – 0,0га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Леніна,71 .

2.1.Гр. Мєджановій Олені Петрівні замовити в землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

3. Надати дозвіл гр. Хомулі Ользі Олексіївні на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,15 га;

- рілля – 0,0 га:

- багаторічні насадження – 0,0га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Жовтнева,4А .

3.1.Гр. Хомулі Ользі Олексіївні замовити в землевпорядній організації  проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

4. Надати дозвіл гр. Трюхан Андрію Івановичу  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,15 га;

- рілля – 0,0 га:

- багаторічні насадження – 0,0га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка пров. Перекопський,39 .

4.1.Гр. Трюхан Андрію Івановичу замовити в землевпорядній організації  проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

5. Надати дозвіл гр. Савченко Світлані Миколаївні на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,15 га;

- рілля – 0,0 га:

- багаторічні насадження – 0,0га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Рафтопуло ,23 .

5.1.Гр. Савченко Світлані Миколаївні замовити в землевпорядній організації  проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

6. Надати дозвіл гр. Сидоренко Сергію Анатолійовичу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,15 га;

- рілля – 0,0 га:

- багаторічні насадження – 0,0га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. 1 Травня,20 .

6.1.Гр. Сидоренко Сергію Анатолійовичу замовити в землевпорядній організації  проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

7. Надати дозвіл гр. Євменовій Євгенії Олексіївні на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0 га;

- рілля – 0,0 га:

- багаторічні насадження – 0,0га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Толстого,21 .

7.1.Гр. Євменовій Євгенії Олексіївні замовити в землевпорядній організації  проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

8. Надати дозвіл гр. Ляшенко Сергію Володимировичу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,00473 га;

- рілля – 0,14527 га:

- багаторічні насадження – 0,0га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Дніпровська,200 .

8.1.Гр. Сидоренко Сергію Анатолійовичу замовити в землевпорядній організації  проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

9. Надати дозвіл гр. Літвіненко Володимиру Петровичу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0107 га;

- рілля – 0,1393 га:

- багаторічні насадження – 0,0га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Основська,44 .

9.1.Гр. Літвіненко Володимиру Петровичу замовити в землевпорядній організації  проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

10. Надати дозвіл гр. Іванченко Віктору Дмитровичу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0131 га;

- рілля – 0,1369 га:

- багаторічні насадження – 0,0га.

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Пірогова,84 .

10.1.Гр. Іванченко Віктору Дмитровичу замовити в землевпорядній організації  проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря

  НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

    ХХХХ сесії шостого скликання

Від 25 .07.13 р.                                             № 591

смт. Нова Маячка

Про     розгляд      подання             прокурора

Цюрупинського     району    про     усунення        

порушень антикорупційного законодавства

         Заслухавши  подання прокурора Цюрупинського району від 18.06.2013 № 102/1867 вих 13, про усунення порушень антикорупційного законодавства, селищна рада відмічає, що  відповідно до статті 12 Закону України « Про засади запобігання і протидії корупції » депутати селищної  ради повинні подавати декларації за  місцем  роботи ( служби).

            Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2012 р. № 16  « Про затвердження Порядку зберігання документів і використання відомостей зазначених  у декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру  та відомостей щодо відкриття валютного  рахунку в установі  банку  нерезидента » декларації зберігаються в кадрових підрозділах за  місцем роботи  ( служби) в особових справах осіб, зазначених в п. 1 цього Порядку.

            Враховуючи те, що вказаны в поданні  прокуратури особи не працевлаштована в  Новомаячківській селищній раді, що підтверджується відсутністю відповідних записів в трудових  книжках та відсутністю розпорядження про прийняття  їх на роботу: що                « депутат селищної ради» - це не місце роботи, а лише громадський статус, і свої функції  він виконує на громадських засадах ; що Законом України « Про місцеве  самоврядування в Україні» не передбачено заведення особових справ для депутатів, а  також, що відповідні рішення сесії про прийняття  та зберігання декларацій депутатів не приймалися - в селищній раді відсутнє місце для  зберігання  декларацій відповідно до вимог Закону та  Постанови КМУ.

            Селищна рада також відмічає, що до повноважень спеціаліста І категорії Новомаячківської  селищної ради Колосовської Людмили Михайлівни не відноситься збирання та зберігання декларацій депутатів  селищної  ради.

            Враховуючи вищевикладене, враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності , етики та регламенту роботи ради  ,   керуючись  статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.      Подання прокурора Цюрупинського району від  18.06.2013 № 102/1867 вих 13 щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності спеціаліста І категорії Колосовської Людмили Михайлівни , відхилити.

Селищний голова                                                               А.А. Костиря

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

                                            ХХХХ сесії шостого скликання

Від  25.07.13 р.                                                                                                      № 589

смт. Нова Маячка

 Про розпорядження селищного голови                                                                

прийняті в міжсесійний період  

            Заслухавши інформацію селищного голови Костиря Андрія Андрійовича про розпорядження селищного голови , прийняті в міжсесійний період , відповідно до ст. 42   Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

 В И Р І Ш И Л А :

         Затвердити розпорядження селищного голови , прийняті в міжсесійний період  :

  1. З основної діяльності  з № 62 по № 68
  2. З особового складу  з   №  35-К по № 48

  ( Перелік додається )

 Селищний голова                                                               А.А. Костиря

 

                                                            ДОДАТОК

                                                                                  До рішення ХХХХ сесії шостого                                                                          скликання №  589 від 25.07.13 р.

 

П Е Р Е Л І К

                  розпоряджень селищного голови, прийнятих в міжсесійний період

 

_________________________________________________________________

№№

п/п   Назва розпорядження                                                                                    Індекс            Дата

З особового складу :           

1. Про надання щорічної основної відпустки Колосовській Л.М.           35            12.06.13

2. Про надання додаткової оплачуваної відпустки Колосовській Л.М    36            12.06.13

3. Про надання щорічної основної відпустки Добровольському О.В.    37            12.06.13

4. Про надання щорічної основної відпустки Бондаренко С.Ф.              38            20.06.13

5. Про надання щорічної основної відпустки Мусатій Л.А.                     39            20.06.13

6. Про надання щорічної основної відпустки Сисоєнко В.М.                40            20.06.13

7. Про надання щорічної основної відпустки Баран К.В.                         41            20.06.13

8. Про надання щорічної основної відпустки Бердага А.В.                     42            20.06.13

9. Про надання щорічної основної відпустки Забара Н.В.                       43            21.06.13

10. Про оплату праці у вихідні та святкові дні                                           44            21.06.13

11. Про застосування дисциплінарного стягнення до Спільного Є.Л.     45            01.07.13

12. Про звільнення Бєлаш В.В.                                                                     46            04.07.13

13. Про навантаження Галкіна В.В.                                                             47            04.07.13

14. Про зарахування Адаменко Т. В.                                                           48            04.07.13

                                              

З основної діяльності:

1. Про надання матеріальної допомоги на поховання                               62           03.06.13

2. Про виконання громадських робіт  за вироком                                                                    

    Цюрупинського районного суду відносно  Кремса Ю.В.                      63          10.06.13

3. Щодо реалізації та популяризації в селищі стратегічних ініціатив                                               

    Президент України В.Ф. Януковича ,   спрямованих на                                                                 

    соціально- економічний та культурний розвиток регіону                    64             10.06.13

4. Про виконання адміністративного стягнення у вигляді громадських                                       

    робіт за вироком Цюрупинського районного суду відносно                                                 

    Олексійчук А.А                                                                                          65            26.06.13

5. Про виконання покарання у вигляді громадських                                        

    робіт за вироком Горностаївського районного суду відносно                                                 

    Балабон О.М.                                                                                              66            26.06.13

6. Про вжиття попереджувальних заходів щодо захисту населених

    Пунктів та лісу від пожеж в природних екосистемах                            67            04.07.13

7. Про скликання ХХХХ сесії Новомаячківської селищної ради                                                         

   шостого скликання                                                                                     68            04.07.13

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського Району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я

 ХХХХ сесії шостого скликання

Від 25.07.13 р.                                                     №  590

Смт.Нова Маячка

 

Про селищну програму розвитку

сільської території  Новомаячківської

селищної ради на 2013- 2015 роки                                                       

 З метою стабільного розвитку соціальної інфраструктури селища , підвищення

ефективності та надійності функціонування  господарчого комплексу , поліпшення якості  виконання соціальних програм та покращення життєзабезпечення населення селища , керуючись ст.26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні „ селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 1.      Затвердити  селищну програму розвитку сільської території  Новомаячківської    

селищної ради на 2013- 2015 роки                                                 

       ( Додається )

 2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з

      питань соціально – економічного розвитку селищна .

   Селищний голова                                                                                     А.А.Костиря

 

                                Д О Д А Т О К

                                                                                 До рішення № 590

                                                                                 ХХХХ сесії  шостого скликання

                                                                                 Від 25.07.2013 року

  Селищна програма розвитку сільської території Новомаячківської селищної ради на 2013-2015 роки

1. Вступ

Зміни міжнародної економічної кон’юнктури, ураження економіки України наслідками світової фінансово-економічної кризи, політичні та суспільні зрушення висувають нові вимоги до завдань розвитку селища.

Тому на порядку денному стоїть питання розроблення  Програми комплексного розвитку та підвищення конкурентоспроможності економіки селища Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області на 2013 – 2015 роки, яка стане  втіленням загальнодержавних реформ.

Програма є сукупністю обґрунтованих пріоритетів соціально-економічного та культурного  розвитку селища, сформованих у вигляді оперативних цілей, для досягнення яких визначаються завдання, інструменти, заходи, їх джерела фінансування. Вона визначає головні проблеми, які заважають динамічному розвитку селища, обґрунтовує необхідні структурні перетворення економіки, культури та соціальної сфери.

    Програмою визначено головну мету та пріоритети розвитку селища Нова Маячка на 2013 – 2015 роки.

Програму підготовлено на виконання розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації № 338 від 13.06.2013 року «Про організацію виконання обласної комплексної середньострокової програми розвитку села на 2012-2015 роки» та на основі вимог Конституції України з урахуванням положень Законів України:

- „Про місцеве самоврядування в Україні”;

- „Про державне прогнозування та розроблення програм економічного                    і соціального розвитку України”;

- „Про державні цільові програми”;

- „Про стимулювання розвитку регіонів”;

- „Про інвестиційну діяльність”;

- „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”.

 У процесі виконання Програма може уточнюватися. Зміни і доповнення   до Програми затверджуються Новомаячківською селищною радою.

2. Напрямки соціально-економічного розвитку селища Нова Маячка.

Дії Новомаячківської селищної ради та її виконавчого комітету спрямовані на зміцнення позитивних тенденцій розвитку економіки селища Нова Маячка, а також вирішення нагальних проблем в економічній та соціальних сферах.

Основними напрямками  соціально - економічного розвитку селища  є:

-         розвиток  підприємств всіх форм власності;

-         раціональне використання землі в селищі;

-         створення належних умов для розвитку підприємництва;

-         збереження мережі та забезпечення функціонування в селищі закладів освіти, охорони здоров’я та культури;

-         соціальний захист населення ;

-         забезпечення зайнятості населення селища;

-         створення нових робочих місць за рахунок підприємств всіх форм власності.

3. Цілі та пріоритети економічного та соціального розвитку, які плануються

досягти у 2013 – 2015 року

Метою соціально – економічного та культурного розвитку селища є підвищення добробуту населення на основі зростання конкурентноспроможності та підвищення інвестиційної привабливості селища, підтримка рівня та якості життя населення шляхом забезпечення стабільного розвитку селища.

4. Основними пріоритетами соціально – економічного та культурного розвитку селища є:

-          розвиток комунального господарства СКП «Сількомунгосп»

-          забезпечення населення  якісною питною водою, в частині поступової заміни обладнання на СКП «Сількомунгосп»”;

-          відновлення мережі зовнішнього освітлення селища та електрифікація новобудов;

-          побудова мережі каналізаційної системи;

-          запобігання підтоплення на території смт.Нова Маячка

-          енергозбереження в дитячих закладах шляхом заміни вікон та дверей та переведення опалювальних систем на нові енергозберігаючі технології;

-          будівництво житла для молодих спеціалістів;

-          будівництво соціального житла для соціально-незахищених верств населення (діти-

            сироти, діти позбавлені батьківського піклування, тощо;

-          облаштування місць культурного відпочину (відновлення парку, будівництво     

           дитячих майданчиків,  боротьба з чагарниками);

-          будівництво спортивного комплексу

-          упоррядкування полігону твердих побутових відходів (за межами населенного

            пункту);  

-          легалізація найманої робочої сили та „тіньової”  зайнятості населення, в частині

              надання допомоги уповноваженим органам під час рейдів та перевірок;

-          упорядкування та ремонт доріг селища;

-          завершення коригування генерального плану селища;

-          створення сприятливих умов для залучення інвестицій для розвитку економіки селища;

5. Механізми реалізації програми  та фінансове забезпечення програми

Передумовою успішної реалізації Програми є узгодження розподілу завдань, управлінських дій між інституційними структурами, дотримання балансу між потребами і реальними ресурсами, стимулювання і забезпечення відповідальності, координація ходу реалізації Програми та своєчасне внесення, у разі потреби, коректив у поставлені завдання та інструменти.

6. Основними інструментами реалізації програми   будуть:

У сфері енергозабезпечення

-         будівництво сонячних електростанцій.

Частина пустелі «Олешківські піски» знаходиться в адміністративних межах селищної ради. Дві третини року в цьому місці стоїть сонячна безхмарна погода. Землі відносяться до державної власності і непридатні для сільськогосподарського виробництва. На відстані не далі трьох кілометрів проходить ЛЕП 35 кВ. На площі не менше 100 га в цьому місці є можливість встановити установки для виробництва сонячної електроенергії потужністю до 30 МВт. Це дасть можливість створити додаткові робочі місця та виробляти альтернативну електричну енергію.

У сільському господарстві

-         створення сільськогосподарських кооперативів по вирощуванню та реалізації вирощеної мешканцями селища сільськогосподарської продукції.

На виконання доручення Міністра аграрної політики та продовольства України від 22 жовтня 2012 року та з метою реалізації проекту соціально-економічного розвитку сільських територій «Рідне село» на території селищної ради адміністрацією селища проводиться робота по створенню обслуговуючого заготівельно-збутового кооперативу овочевого напрямку.

-         відновлення зрошення :

Про ефективність зрошення і необхідність його подальшого розвитку свідчить те, що середньорічна норма атмосферних опадів у нас складає всього 350 мм, а в областях центральної України – 510-640 мм. Поливні землі в нашому регіоні є, так би мовити, страховим фондом стабільного виробництва сільськогосподарської продукції, особливо в посушливі роки.

В адміністративних межах Новомаячківської селищної ради станом на 01.01.2013 року знаходиться 3262,0 га поливних земель, зрошувальні системи яких побудовані в 1980-1992 роках – 1353 га, 1969-1976 роках – 1909 га, в тому числі місцевого зрошення – 900 га, яке побудоване ще в далекому 1976 році. Якщо мережа, яка побудована у 1980-1992 р.р. більш менш збереглася і нині діє, хоча і потребує ремонту, то мережі 1969-1976 років (1909га) необхідна повна реконструкція, хоча частково збереглася (відсутня запірно-регулююча арматура, частково демонтовані плити на каналах, канали заросли деревною рослинністю), а один поливний масив загальною площею 391,0 га списаний ще у 2001 році.

Тим часом на території селищної ради знаходиться 32 дренажних насосних станцій для захисту селища від підтоплення та затоплення. Якщо в селищі насосні станції працюють в звичайному режимі (це 17 одиниць) то за межами селища (15 одиниць) знаходяться на консервації і ставиться питання деяких з них ( а це, які у свій час подавали воду  на місцеве зрошення) зовсім списати, хоча магістральні трубопроводи на місцевому зрошенні збережені, опори ЛЕП стоять на місцях, але без проводів, накопичувач води та канал під дощувальну машину «Кубань»  також збережені. Але самі приміщення насосних станцій розукомплектовані  і зруйновані).

Але світ не стоїть на місці, а поступально йде вперед застосовуючи новітні технології та матеріали. Так і в нашому зрошенні. Відкрита система під дощувальні машини типу «Кубань» , а особливо під застарілі дощувалки ДДА -100МА,  економічно стала невигідною в експлуатації – великі втрати при транспортуванні води на випаровування та фільтрацію, недосконалість регулювання самої системи мережі, складність в обслуговуванні, - все це негативно позначилось на її експлуатації. Сільгоспвиробники від неї відмовляються. Але є нове в зрошенні – це краплинне зрошення. Воно зарекомендувало себе з позитивної сторони у всіх відношеннях. Це і економія води, збереження ґрунтів від засолення, збереження площ від затоплення, заболочення та інших негативних наслідків від порушення експлуатації відкритого зрошення. Для застосування краплинного зрошення на землях селищної ради є всі можливості і основна з них – це законсервовані дренажні насосні станції. При відновленні і реконструкції з мінімальними затратами дренажної системи 9 насосних станцій колишнього КСП «Новомаячківський» зможе забезпечити полив біля 1600 га. Відновивши роботу інших 6 насосних станцій на території колишнього ВАТ ім. Латиських стрільців є можливість зрошувати ще декілька сот гектарів землі. Для відновлення їхньої роботи потрібні кошти.  Їх можна отримати від реалізації старої зрошувальної мережі, яка вже не використовується майже 20 років. По примірним розрахункам вартість плит, з яких побудовані канали становитиме:

На цей час кількість облицювальних плит на водовиділу Х-21 складає:

НПК 6х2-1361 шт.

НПК 6х1-813 шт.

            Приблизні вирученні кошти з реалізації плит які будуть задіяні у реконструкції каналу:

Плита НПК 6х2 в кількості 1361 шт. х 400 грн. = 544 400 грн.                                      

Плита НПК 6х1 в кількості 813 шт. х 200 грн. = 162 600 грн.

Довжина однієї секції залізобетонної труби складає 6,0 м, а довжина трубопроводу – 900м.

Вартість однієї секції труби складає 4000 грн, а всього трубопроводу -  3 600 000 грн

Загальна сума коштів від реалізації облицювальних матеріалів каналів становитиме близько 4 млн 307 тис грн..

Також у відновленні зрошення зацікавлені сільгоспвиробники, які орендують землі на території ради:

ПП «Дніпро-А-Агро» (керівник Альошин Б.Б. (т.0506734415);

ФГ «Каховське» (голова Мальченко А.О. (т.0958366066);

ТОВ «РО-СЛА» (директор Кальченко М.М. (т.0505564095).

 Вони готові прийняти участь у спів фінансуванні проектів по реконструкції зрошення.

Фізична культура і спорт

-         будівництво спортивного комплексу

На сьогоднішній день в смт. Нова Маячка  проводиться певна робота  у напрямку розвитку спорту та збільшенню числа тих, хто займається різними видами спорту. В системі спортивно – масових заходів проводяться змагання серед шкільних  команд з боксу, волейболу, баскетболу, різновікові змагання з футболу. Розігруються кубки на першість серед аматорських команд.

Проте існуюча система фізичної культури та спорту на території селища не в змозі забезпечити відповідний розвиток різних видів спорту та задовольнити потреби населення у фізкультурно -  оздоровчій діяльності.

Через відсутність селищного спортивного залу втрачається можливість участі команд селища в районних та обласних спортивних змаганнях.

Селищною радою замовлена та виготовлена проектно-кошторисна документація на будівництво             спортивного комплексу вартість якого  7 млн.426 тис.грн.

 Рішенням селищної ради № 183 від 23.05 2011 року виділена земельна  ділянка

У 2012 році  в рамках святкування Дня селища започаткована акція « Новій Маячці – новий спортивний комплекс», встановлено ынформацыйний  біл-борд ,на якому вказані рахунки для перерахування  коштів. 

Житлово-комунальне господарство.

-         організація збору та переробки вторинної сировини

Туризм

Організація зеленого туризму на території природного заповідника «Олешківські піски ». В разі створення Національного природного заповідника «Олешківські піски» селищна рада готує програму розвитку зеленого туризму.

Підприємства

-         будівництво заводу по випуску питної та газованої води

     На території Новомаячківської селищної ради знаходиться в цілому 32 дренажних насосних станцій, які з метою пониження грунтових вод відкачують екологічно чисту воду в Північнокримський канал. З них тільки в самому селищі їх налічується 17 штук. При цьому 1насос витрачає на електроенергію з бюджетних коштів при подачі води із свердловини глибиною  40 метрів – 750 грн. за добу.

При цілорічній роботі 1 насосної станції потужністю 32 кВт, необхідно 273,3 тис грн. затрат на електроенергію. Затрати на використання та утримання 32 насосних станцій незрівнянно високі.

Але, якщо при реконструкції дренажу в селищі, хоча б одну насосну станцію направити для потреб народного господарства, а в даному випадку частину їх можливо використати для розливу екологічно чистої бутильованої води, економічний ефект покриє всі затрати на їх утримання.

Приклад розрахунку економічного ефекту при розливі бутильованої води:

 При потужності насоса  32 кВт і подачі води 250 м3/год добова витрата води становить – 6000м3.

1 свердловина за 1 місяць забезпечує подачу якісної питної води в кількості – 180 тис м3,  за один рік відповідно – 2160 тис м3.

Умовний розрахунок собівартості води при роботі однієї насосної станції:

1л води – 0,5 коп. при подачі її на розлив;

Собівартість 1л готової продукції 0,5 грн.

Станом на сьогоднішній день оптова ціна негазованої екологічно чистої бутильованої води в нашому регіоні становить 1,00 – 1,20 грн за 1 літр.

Очікуваний прибуток – 2 млн 376 тис грн.

При цілорічній роботі 1 насосної станції потужністю 32 кВт, необхідно 228,5 тис грн. державних коштів на електроенергію.

Економічний ефект – 2 млн 147тис грн., які можуть бути направлені на розвиток інфраструктури смт Нова Маячка.

Також будівництво підприємства по підготовці та розливу екологічно чистої бутильованої води забезпечить нові робочі місця, зростуть надходження до місцевого та державного бюджету, забезпечення населення області якісною питною водою

організація переробки сільськогосподарської продукції.

На території селищна розташовані 2 цехи колишніх радгоспів по переробці овочевої продукції. Якщо одне з них збереглося частково (територія обгороджена, приміщення збережені, відсутнє устаткування) то інше, власником якого виступає ТОВ Агрофірма «Слов’янка,» збереглося повністю.  Устаткування в робочому стані. Деяке обладнання замінене на сучасне. При державній підтримці агрофірма зможе випускати консервовані овочі та різноманітні соки.

7. Механізми реалізації програми  та фінансове забезпечення програми

Виконавцями основних завдань Програми будуть селищна рада, підприємства, установи та організації усіх форм власності. Форми та методи їх роботи мають забезпечити координацію та регулювання процесу реалізації програми, наявність інформаційного та правового супроводу розробки та забезпечення реалізації пріоритетних цільових програм.

Джерелами фінансування середньострокової програми є державні кошти у вигляді субвенцій із державного бюджету місцевим бюджетам, кошти державного бюджету, які виділяються на виконання регіональних заходів у рамках відповідних державних програм, кошти районного та місцевого бюджетів, у т.ч. видатки розвитку,   інші джерела

Середньострокова програма є відкритою для доповнень та коригувань у відповідності до стратегічних напрямів розвитку селищної ради та бюджетних можливостей.

8. Прогнозні результати  виконання програми

За результатами реалізації Програми будуть створені умови для підвищення рівня життя населення селищної ради, покращення умов проживання, стану житлово – комунальної сфери.

 Ефект від виконання - підвищення соціально-економічної ефективності селищної ради, покращення екологічних параметрів і збереження середовища.