Попередження

Звернення до жителів Нової Маячки

 

Шановні  односельці!

                                                                 ЗБЕРЕЖІТЬ ЯЛИНКУ, НЕ РУБАЙТЕ  ЇЇ!

      Скоро свято, якого з нетерпінням чекають і дорослі, і діти - Новий рік. Головним атриб утом новорічних свят до сих пір є ялинка. Саме в цей час активізують свою діяльність браконьєри або ті, хто хоче підзаробити.

      Адже кожна сім'я традиційно прикрашає свою оселю ялинкою чи сосною. Але чи замислювалися Ви скільки це буде коштувати нашій природі? Крім краси, якою можна насолоджуватись,  ліси дають нам свіже і не загазоване повітря. Ми можемо там прогулятися, позбирати грибочків, відпочити. А вирубуючи ялинки ми робимо внесок у знищення всього прекрасного що дають нам ліси. Не було б лісів то ми би вже всі тут позадихалися! 

     Тому подумаємо над тим, як зустріти Новий рік, не рубаючи ялинки, а скориставшись лише кількома її гілочками. Цікаво, що в європейських країнах штучна ялинка дешевше "живої", тому, що виростити ялинку - це не проста справа і вимагає багато часу.

Запам'ятайте:

     Ялинка - не головне, можна придумати цілий ряд виробів з гілок сосни, поєднавши їх з новорічними прикрасами, варто лише використовувати фантазію.

     Можна прикрасити будинок оригінальним ялинковим букетом, не рубаючи все дерево. Новорічні композиції прекрасно вписуються в сучасний інтер'єр.

     Маючи свій будинок та двір, можна виростити свою власну ялинку чи сосну і прикрашати її на новорічні свята. 

     Рубка дерев призводить до непоправних наслідків. Потрібно садити дерева, а не рубати. Цим ми очистимо повітря, дбати про воду, землю, її красу.

Ялинки, як і інші дерева, треба берегти!

 

                                                                  З повагою  учнівське  самоврядування

                                                                  Новомаячківської ЗОШ І-ІІ ст.