Попередження

Будьте пильними!

 

До відома жителів та гостей Херсонщини!

У найближчі дні на території Херсонської області спостерігатиметься надзвичайно спекотна погода,  об’явлено надзвичайний високий клас по-жежної небезпеки.

пожежа 23У цей період, як свідчить багаторічний досвід, виникає найбільша кількість лісових пожеж, які в окремих випадках набувають масштабів надзвичайних ситуацій. Часто причиною лісових пожеж стає людський фактор. Спалювання сухої трави, кинутий недопалок, незагашене багаття, недотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку у лісі можуть стати причиною справжньої екологічної катастрофи.

З метою недопущення виникнення лісових пожеж і збереження лісо-вих насаджень, розпорядженням голови облдержадміністрації № 148 від 19.03.2014 року в період високої пожежної небезпеки заборонено відвідування населенням лісів і в’їзду до них транспортних засобів.

Попереджаємо про відповідальність за порушення вимог правил пожежної безпеки в лісах відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зокрема, порушення вимог пожежної безпеки в лісах тягне за собою накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від трьох до десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від  трьох до десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від семи до дванадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Просимо громадян з розумінням ставитися до тимчасових обмежень відвідування лісу.

                                              Адміністрація ДП «Великокопанівське ЛМГ»