Попередження

Пожежонебезпечний період

DSCN0744У зв’язку з настанням сухої погоди, зростанням пожежної небезпеки і можливістю виникнення лісових пожеж, наказом по Херсонському обласному управлінню лісового та мисливського господарства з 22 березня 2016 року розпочатий пожежонебезпечний період в Херсонській області.

Згідно Правил пожежної безпеки в лісах України протягом пожежо-небезпечного періоду забороняється:

-         Розведення багать у лісі

-         Заїзд на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів

-         Палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки, крім місць, що обладнані для цієї мети

-         Випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу

-         Звалювати та спалювати у лісових насадженнях сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи.

Не зайвим буде нагадати, що за порушення вимог Правил пожежної

 безпеки в лісах передбачена відповідальність у вигляді адміністративного штрафу від 17 грн до 51 грн для фізичних осіб та від 51 грн до 170 грн – для посадових осіб. А за порушення пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення пожежі або поширення її на значні площі карається накладанням штрафів у розмірі від 51 грн до 170 грн для громадян та від 119 грн до 204 грн – для посадових осіб.

У випадку, коли лісові пожежі завдають значних збитків лісовому господарству, винуватці притягуються до кримінальної відповідальності.

Просимо з розумінням ставитися до збереження зеленого багатства, у випадках виявлення лісової пожежі негайно повідомляйте державну службу з надзвичайних ситуацій по телефону 101 та державну лісову охорону під-приємства    48-7-87 або 48-3-45.

Враховуючи ситуацію, що склалася в лісовому господарстві області, доля наших лісів в наших руках.

 

 

Адміністрація ДП «Великокопанівське ЛМГ»