Події

100-річчю «Вісник Олешшя» присвячується

 В читальній залі Новомаячківської селищної  бібліотеки відбувся бібліотечний урок «Історія районної газети». На захід були запрошені учні 10-тих та 11-тих класів (вчителі історії: Турка Т. І., Забара Т. С.). На столах для користувачів приготували розгорнуту  виставку газет:« «Вісник Олешшя» - історія мого району», щоб кожен з мешканців селища мав змогу перегорнути пожовклі сторінки улюбленої газети та згадати час який вже залишився в історії.

IMG 1840

На початку заходу бібліотекарі розповіли історію прожитих років газети, згадали назви під якими виходило видання, головних редакторів. Далі газета перед присутніми предстала як літописець. Адже на її сторінках за всі ці часи була відтворена хроніка минулих днів.             

IMG 1843

Для учнів провели короткий огляд останнього номера газети «Вісник Олешшя». Їхню увагу  привернули до матеріалів про діяльність районної влади на першій сторінці газети, ознайомили з рубрикою «Інформація», де можна дізнатися про визначні події, які відбуваються в районі. Вказали на соціально – економічний розвиток нашого району, обговорили знакові публікації , присвячені  100-річчю газети. На останніх сторінках вказали на рекламу, оголошення, прогноз погоди та вітання іменинників. Довели, що газета розрахована на різні категорії користувачів.

IMG 1821

До уваги юнацтва були представлені підшивки газет з 2001року по наш час, за основне була взята історико-

краєзнавча тематика на сторінках видань, а саме розглянули номер за  2005 рік (стаття «Старі Олешки

») та порівняли з ювілейною датою 1984 ріку у газеті «Шляхом Леніна»(попередня назва), стаття до 900 річчя міста  «Молодість Цюрупинська», зачитали цікаві події і факти , що відбувалися в той час.

Ознайомили з рубрикою «Пам'ять» , зачитавши уривки із статті «Його любили, ним пишалися». Це нарис про людину з села Великі Копані, яка стала гордістю району (до 15-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, лютий 2004 року).

Присутні із задоволенням зазирнули у минуле, яке назавжди залишилося в історії.