Події

Нескорені

3 листопада в Новомаячківському Будинку культури пройшла низка заходів присвячена  73 річниці з Дня визволення Нової Маячки від фашистських загарбників. Метою заходів було: донесення до жителів нашого селища  шанобливого ставлення до пам’яті про перемогу над нацизмом у Другій  світовій війні 1939 – 1945 років, про ветеранів війни, учасників українського визвольного руху та жертв нацизму,  адже це є священним обов’язком держави та громадян України.

2Відбувся святковий концерт «Слава воїнам визволителям», де вся концертна програма була пронизана патріотичними номерами. На концерті виступили з поздоровленням, голова нашого селища Кос В.І., голова ради ветеранів Аврумуцоє К.Т., завідувач територіальної філії будинку похилого віку Чумаченко Т.М., та протоієрей Святомиколаївської церкви Воробій Я.М.. На концерт були запрошені усі жителі нашого селища, які відносяться з великою шаною до історії  свого краю та памятають про подвиг односельців.

3В фойє Будинку культури спільними зусиллями зав. Новомаячківської філії бібліотеки для дітей Дроздової Т.С.  та зав. Новомаячківської філії бібліотеки для дорослих Орешко Т.М. була підготовлена  виставка «Слідами бойової слави, 87 – ї дивізії..». Інформація про події 1939-1943 років, фотографії та спогади наших старожилів про події  до моменту звільнення її від фашистських загарбників збиралася протягом 10 років.

1Після святкового концерту жителі селища вшанували память загиблих  воїнів у Другій світовій війні  літургією.

Ми діти своїх нескорених дідів та прадідів маючи заплечима таку історію  розуміємо що ми сильна нація, яка продовжує  відстоювати цілісність, незалежність і волелюбство своєї Батьківщини.