Події

Будь справжнім патріотом своєї країни!

 

 

Незалежність та безпека України залежить від нас!

Відродження України неможливе без пробудження національної свідомості українського народу, насамперед молоді.

Головна мета військово-патріотичного виховання підростаючого покоління включає в себе підготовку та виховання свідомих захисників Батьківщини, готових у будь-яких умовах вступити на захист територіальної цілісності та незалежності України. Саме таких особистостей сьогодні потребує наша країна: небайдужих, активних. Згідно Указу Президента №88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році» з 1-го жовтня проводиться призов на строкову військову службу громадян України з 18 до 27 років, та яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку.

Указом Президента України №744 від 24.09.2014 р. оголошене унеможливлення залучення військовослужбовців строкової служби до виконання в зоні АТО.

Пакет соціальних пільг військовослужбовцям строкової служби, який доповнився Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо питань соціального захисту громадян України, які проходять військову службу під час особливого періоду» від 14.05.2015 року №433 – VIII – за військовослужбовцями строкової служби на період служби зберігається робоче місце виплачується середньомісячна заробітна плата.

На виконання норми статті 21 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу” 12 серпня 2015 року Кабінет Міністрів України затвердив «Порядок виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу» встановлено, що майбутнім строковим виплачується грошова допомога в розмірі двох мінімальних заробітних плат, що становить 2750 грн.

Переважне право військовослужбовцям строкової служби вступати до вищих навчальних закладів України.

Надання можливості залишення на військової службі шляхом підписання контракту.

Отримання за короткий термін різноманітних спеціальностей, які завжди знадобляться в цивільному житті, набуття цінного життєвого досвіду та загартування здоров’я.

Військова служба за контрактом допоможе молоді вирішити проблему працевлаштування та дасть впевненість у найближчому і перспективному майбутньому, а також буде можливість випробувати себе, розвинути свої фізичні якості, реалізувати бажання бути незалежним та самостійним, а також побачити світ (військова служба у миротворчих контингентах), оволодіти військовою професією, яка буде в подальшому необхідна у цивільному житті.

Наше завтра – це українська молодь. Наші діти й онуки стануть спадкоємцями того, що не встигли зробити ми чи наші попередники. Це станеться тоді, коли ми передамо їм не лише знання і вміння, але й те «невичерпне джерело» української душі і духу, що живило вогнем боротьби українську націю впродовж віків її існування.