Події

Гордість селища

 

     Недарма в народі кажуть, щоб користуватися своїм талантом теж потрібен талант. Неодноразово мешканці нашого селища демонстрували свої творчі здібності та пристрасть, з якою вони підходять до вирішення поставлених завдань.

34  Тендітна, мила і доброзичлива у повсякденному житті Доброскок Ольга, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи «Золота нива» (тренер Ступак Сергій Олександрович), на боксерському ринзі перетворюється у чемпіонку, яка готова боротися за перемогу до кінця. На цьогорічному Чемпіонаті України з боксу дівчина довела хибність твердження, що «бокс – нежіноча справа», отримавши бронзову нагороду турніру. Також на її рахунку перемоги в обласному турнірі з боксу, присвяченому Дню Чаплинського району, та у відкритій першості з боксу присвяченій 121-ій річниці міста Скадовська.

 

 Вміння готувати з душею і творити кулінарні шедеври дається далеко не всім, адже це iDOw5gujwrkпокликання. Випускниця Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а нині першокурсниця Херсонського вищого професійного училища ресторанного господарства Легка Аліна, здобула перемогу  в номінації «Краса рукотворна» щорічного конкурсу професійної майстерності «Зміна росте», продемонструвавши своє авторське оздоблення торту. Учасники вправлялися у вмінні оздоблювати самостійно виготовлені вироби. Як зазначило журі конкурсу, всі учасники впоралися на відмінно, але робота Аліни вразила своєю оригінальністю, неперевершеністю, досконалістю.   

Новомаячківська селищна рада, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів та всі мешканці селища вітають вас з перемогами та бажають невичерпної енергії, творчих злетів та здійснення мрій. Нехай ваш життєвий шлях буде завжди освітлений зірками  успіху, любові, дружби та доброти!

                                                                              Легка Інна Ігорівна, вчитель математики

 

                                                                               Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.,

 

                                                                               класний керівник 9-В класу