Події

День Закоханих!

             День Закоханих – це прекрасний день як для закоханих пар, так і для самотніх сердець. Саме в цей день любов витає в повітрі, а знайти своє справжнє кохання прагне кожен. Ми вирішили поцікавитися секретом сімейного щастя у мешканців нашого селища.

 

родина Білоусів33Білоус Віталій Миколайович та Тетяна Олександрівна

разом 22 роки

«Рецепт семейного счастья: добавьте щепотку нежности, капельку восхищения, немного чувствительности, побольше юмора, смешайте с детскими голосами, неизбежными ссорами и красивыми примирениями, прибавьте несколько маленьких неудач и огромное счастье. Настаивать долгие годы и употреблять без ограничений!»


Родина Степаненків445Степаненко Віталій Вікторович та Олена Сергіївна

Разом  7 років

 

Щасливе подружнє життя це коли, поряд з тобою знаходиться людина, яка кохає та робить тебе щасливим, як ніхто інший у всьому світі...

    

Ми впевнені, що секрет сімейного щастя віднайшов Конфуцій, який зазначив, що щастя це коли тебе розуміють, велике щастя – це коли тебе люблять, справжнє щастя – це коли любиш ти...

      Вітаємо всіх мешканців селища з Днем Закоханих і бажаємо отримувати знаки уваги та любові не тільки на свято, кохайте  та будьте коханими! Нехай серед святкових валентинок обов'язково буде та сама, від єдиної, улюбленої і головної в житті людини!