Події

27 - вересня День Дошкілля

Із Днем Дошкільника вітаєм нині,

Усіх, хто світлом простеляє путь,

Для кого головне в житті – дитина,

Її  освіта і духовна суть.

 

     Всеукраїнський день дошкілля це свято дитинства, недарма кажуть, що дитинство це ранок життя, а ранок має бути щасливим. Традиційно,  Новомаячківські дошкільні навчальні заклади  з нагоди святкування «Дня дошкілля» провели урочисті заходи, які стали для працівників, батьків та малят справжнім святом. Адже для кожного з нас  дитина – це особливий світ. Теплі та щирі слова вдячності за турботливе та материнське ставлення до дітей пролунали від батьків на адресу педагогічних колективів та обслуговуючому персоналу садочків «Струмочок»,  «Золота рибка» та «Золотий ключик».

      Виховання наших дітей непросте завдання, саме від його успішного вирішення залежить  майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. Працівники дошкільних установ спільно з батьками стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного майбутнього.

       День Дошкілля – професійне свято працівників дошкільних навчальних закладів, а головна ідея цього свята – допомогти суспільству звернути більше уваги на дошкільну освіту. Хочеться вірити, що наполегливу щоденну працю вихователів завжди гідно цінуватимуть.

 

Як святкували «День Дошкілля» дошкільні навчальні заклади Нової Маячки…

11125 вересня у дошкільному навчальному закладі №3 «Золотий ключик» відбулося свято «День Дошкілля».

На цьому святі вже третій рік поспіль проходить благодійний  ярмарок, у якому з великим задоволенням приймають участь не лише вихованці, а й батьки. Вони виробляють цікаві поробки з овочів та фруктів, випікають солодощі.За вилучені кошти з ярмарку купується одяг для малозабезпечених сімей.                                                                                     

  Завідуюча ДНЗ №3 «Золотий ключик» Прудська С. М.

28 вересня в Новомаячківському ДНЗ № 1відбувся урочистий захід з нагоди святкування Дня дошкільника. Для дітей та всіх працівників садочка організовано цікаву та змістовну програму. Діти розповідали вірші, співали пісні, змушуючи присутніх згадати про значимість праці людей, котрі працюють в дитячому садочку. Представники батьківської громади щиро привітали колектив садочка та побажали творчих успіхів в нелегкій праці.                                                                                                                        
 
44В теплій та дружній обстановці присутні згадали історію дошкільного навчального закладу та ветеранів праці – вихователів: Пісковцову К.П. Кожушко К.В., Єрохіну Р.П., Кіт Л. Г.,завідувача-Кузніцову В. Д.,няню Десну М. І.,професіональні династії: Єрохіна Р. П.- Пєтухова Н. І., Кіт Л. Г . -Зновяк А. А.  

 Завідуюча ДНЗ №1 «Струмочок» Кулик В. В.
12Серця вихователів завжди наповнені співчуттям, добротою, а обличчя освітлені посмішками. Їм вірять, їх люблять, шанують. Саме завдяки наполегливій праці педагогам, їхній турботі та мудрості малюки отримують не тільки позитивні емоції та яскраві враження, а й вчаться бути гідними людьми…

   Завідуюча ДНЗ №2 «Золота рибка»

    Доброскок Т. В.