Пенсійний фонд України в Цюрупинському районі повідомляє

До уваги підприємців!

 Звертаємо увагу підприємців на завершення терміну звітування з ЄСВ фізособами-підприємцями, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування. 
            Граничний термін подання Звіту за 2016 рік - до 10 лютого 2017 року. 

  Загальні правила формування та подання Звіту передбачено розділом II Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 р. N 435 (далі - Порядок), які є обов'язковими для виконання платниками. 

   Відповідно до пункту 1 розділу II Порядку, Звіт до органів доходів і зборів подається страхувальником або відповідальною особою страхувальника за місцем взяття на облік у органах доходів і зборів в один із таких способів:

 - засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації ЕЦП відповідальних осіб у порядку, визначеному законодавством (у разі подання електронного звіту він надсилається не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає граничний строк подання Звіту, передбачений Законом); 

 -на паперових носіях; 

- на паперових носіях разом з електронною формою на електронних носіях інформації;  

 - надсилання поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення. 

  Відповідальним за правильність та достовірність заповнення Звіту є страхувальник.

            Звіт страхувальником повинен подаватися в повному обсязі. 
          Звіт, складений з порушенням вимог Порядку, у тому числі без обов'язкових реквізитів, передбачених пунктом 6 цього розділу, та поданий без всіх необхідних таблиць, не вважається Звітом і вважається таким, що не подавався.

           За порушення норм Закону N 2464 статтею 25 цього Закону та статтею 165 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено фінансову та адміністративну відповідальність фізичних осіб - підприємців.