Пенсійний фонд України в Цюрупинському районі повідомляє

Довідома майбутніх пенсіонерів!

Запрошуємо до «Школи майбутнього пенсіонера»

Одним із пріоритетних напрямків роботи Пенсійного Фонду в Цюрупинському районі є робота з майбутніми пенсіонерами. Попередня правова експертиза змісту та належного оформлення документів для призначення пенсій є ще одним важливим кроком до поліпшення обслуговування громадян, оскільки кількість осіб передпенсійного віку які звертаються для перевірки записів в трудових книжках, визначення права на пенсію та вибору оптимального заробітку, постійно збільшується. До співпраці залучаються як кадрові служби підприємств, так і сільські та селищні ради. Крім того, на базі Цюрупинського районного центру зайнятості, в ході проведення спільних семінарів з безробітними особами, спеціалістами управління періодично проводяться уроки пенсійної грамотності з різними віковими групам, в тому числі і з особами передпенсійного віку.

Тож, заздалегідь, за рік до виповнення пенсійного віку, Ви можете звернутись до управління Фонду  та отримати фахову консультацію, оформити справу «Майбутнього пенсіонера», одержати, в разі необхідності допомогу, та у запропонований Вам час звернутись із відповідної заявою щоб без зволікань її призначити (заява на призначення пенсії за віком приймається не раніше ніж за 1 місяць до часу настання пенсійного віку).

Послуга надається щодня протягом робочого часу роботи в  залі обслуговування „Єдине вікно”.

Більш детальну інформацію можна отримати безпосередньо звернувшись до управління Пенсійного фонду України в Цюрупинському районі   (м. Олешки, вул. Пролетарська 52) або за телефоном “гарячої” лінії  4-40-39.