Пенсійний фонд України в Цюрупинському районі повідомляє

Обслуговування громадян з обмеженими можливостями


Захищаючи гідність інвалідів – ми захищаємо своє людське обличчя.

Під особливим контролем перебуває  в управлінні Пенсійного фонду України  в Цюрупинському районі  сумлінне виконання  спеціалістами  своїх службових обов’язків у поєднанні з шанобливим ставленням до громадян та дотриманням високої культури спілкування з особами, які мають обмежені  фізичні можливості. Колектив управління  в роботі керується принципом  - „Не людина йде до держави зі своїми проблемами, а сама влада виявляє ці проблеми та надає необхідну допомогу".

 На обліку в управлінні  перебуває 1691 інвалідів, а це майже 10 % від усієї кількості пенсіонерів в районі, тому прийом та обслуговування громадян   забезпечуються з додержанням  вимог законодавства та за  всіма законами людяності. Для забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до  будівлі управління вхід до приміщення обладнаний пандусом, який відповідає всім необхідним нормам, обладнано кнопкою швидкого виклику, а для  осіб з проблемами зору  - інформаційні таблички  дубльовані шрифтом Брайля. Прийом проводиться на першому поверсі адміністративної будівлі в залі обслуговування громадян за принципом "єдиного вікна". В повсякденній роботі спеціалістів управління удосконалюються методи дистанційного обслуговування громадян, що в свою чергу надає можливість громадянами отримувати необхідну консультацію вдома.

Такий підхід   у  виробничому процесі Пенсійного фонду      надає  переваги  особам,  в тому числі і з обмеженими фізичними можливостями  надати та  отримати  необхідну пенсійну  інформацію.  Всім бажаючим отримати  консультативну допомогу  з питань пенсійного забезпечення можна  зараз за допомогою  сучасних технологій. В режимі роботи управління  постійно  діє „гаряча” телефонна лінія  по тел. 4-40-39, працює  Skуpe-зв’язок  (логін - pensfond2), отримати консультацію, надати заяву можна  за допомогою  електронних послуг  веб-порталу  Пенсійного фонду України.

Особливу увагу приділено в управлінні виїзним прийомам до осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, яким виповнилося 80 і більше років. За  викликом      фахівець  Пенсійного фонду  може надати необхідну консультацію та  оформити документи  безпосередньо  за місцем проживання пенсіонера.

         Спеціалісти  Пенсійного фонду України  докладають максимум зусиль щоб допомогти   людям з інвалідністю та не залишити їх наодинці зі своїми проблемами. Захищаючи гідність інвалідів – ми захищаємо своє людське обличчя.