Освіта

Учитель - це стан душі...

 

 

День учителя... Цікаво, чи насправді цей день року вчитель сприймає як свято? Чи існує магія Дня вчителя? У народі так повелось, що кожне  свято має певну духовну особливість - свою магію. Магія свята присутня у святкуванні Нового року, Різдва, Великодня. А чи є вона в День учителя? Ми вирішили поцікавитися у наших педагогів.

tkachyk

  Ткачук Олена Анатоліївна

   Класний керівник 4-В класу

    Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступеня

 

Безперечно існує. В цей день відчуваєш неймовірне піднесення, всюди панує атмосфера свята, посмішки, побажання. Хочеться, щоб День вчителя був кожен день весь рік.

 
molchanovaМолчанова Тамара Олександрівна

Класний керівник  4-А класу

Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступеня

Я впевнена, що якщо вірити у святкову магію, то вона обов'язково колись проявить себе. День учителя це особливе свято, його з нетерпінням чекає кожен педагог, адже він сповнений щирості та теплоти, святкового настрою та радісного хвилювання.

 fadeevaФадєєва Ірина Вікторівна

Класний керівник 2-А класу

Голова методичного об єднання початкової школи

Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступеня

Для мене це не просто професійне святе, а й особисте, адже в моїй родині, крім мене є вчителі. Цей день сповнений неймовірного хвилювання, святкового передчуття та приємних сюрпризів від наших учнів. Щирі привітання дітей – це і є магія Дня учителя.

 
prydskaПрудська Катерина Сергіївна

Класний керівник 3 класу

Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступеня

День учителя неповторне свято…І це свято створюють нам не тільки  наші учні, а й сама природа своїми різнобарвними яскравими кольорами.

 


lebedevaЛебедєва Лариса Володимирівна

Класний керівник 1 класу

Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступеня

Я сприймаю День учителя як свято, воно згуртовує, перетворює шкільне життя на дійство. А магією сповнений не тільки цей день, а  весь навчальний рік. Подивишся в дитячі очі, які довіряють, вірять, прагнуть пізнати світ і розумієш, що вчитель це не професія, це покликання.

 


chatohinaШатохіна Тамара Вікторівна

Вчитель хімії та біології

Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступеня

День учителя це не тільки професійне свято педагогів, це свято всіх людей, адже у кожного з нас у житті був свій учитель, який навчав не тільки наукам, а й життю, духовності, моральності, доброті.

Всі педагоги – чарівники, які допомагають дітям стати особистістю. Кожен учень прагне бачити поряд з собою доброго, толерантного, мудрого та справедливого наставника. Цей день ніби магічна мозаїка подій: щойно ми  згадували своїх педагогів, і ще одна мить і вдивляємося в дитячі обличчя  та приймаємо дійсно щирі привітання.