Освіта

Учителем не кожен може бути...

 

 

                                   Не кожне серце вміє говорить...

                                                   Учитель лише той, хто вміє чути,

                                                                   Окрилити, навчити і любить…

                                                                                                               Красоткіна Н.

школа 1-2Мрія про найкращу школу нікого не оминає. Кожен учень хоче навчатися у хорошому закладі, усі батьки дбають, аби їх діти були оточені опікою, здобули глибокі знання та добре виховання.

Тому, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів– це своєрідна республіка, де вчителі та учні спільно творять майбутнє; це велика родина, у якій 663 учні, яка має свій ритм існування, захоплює новизною. Дають знання учням 55 педагогічних працівників. 47 учителів школи мають вищу освіту, 10 присвоєно педагогічне звання “старший учитель”, 3 учителів методистів,  13  педагогів мають вищу кваліфікаційну категорію, психолог та педагог-організатор.

У школі функціонує  10 навчальних кабінетів і 33 класних кімнат, 2 спортзали, 2 навчальні майстерні, 2 комп’ютерних класи, який підключений до мережі Інтернет, шкільна бібліотека.

На базі школи проводяться експерименти районного та обласного рівня:

·         з 2005 року - «Впровадження профільного навчання»;

·         з 2008 року - «Впровадження технології розвивального навчання»;

·         з 2010 року - «Державно-громадське управління в освітньому окрузі»;

·         з 2012 року - «Впровадження програми «Крок за кроком».

Школа виховує молодь на високих моральних зразках української духовності. Заслуга в цьому всього педагогічного колективу, який очолює творчий керівник – Полонікова Наталія Юріївна.

Особливо це стає відчутним під час проведення традиційних тематичних тижнів, вечорів, конкурсів. А найголовніше те, що під час таких заходів виявляються цілі сузір’я юних талантів.

За підсумками районних предметних олімпіад  3 роки поспіль школа займає 5  місце у районі.  24 учнів в цьому навчальному році в районних предметних олімпіадах вибороли 10 призових місць та 2 призові місця в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Маємо високі результати по конкурсах «Колосок», «Кенгуру», «Соняшник», «Грінвич», «Лелека», «Лелеченя». Багато творчих доробок поповнюють шкільні стенди. Наші школярі постійні учасники селищних та районних концертів та фестивалів.

Надійними помічниками педагогів є батьки учнів . Приємно відзначити , що вони активно включаються у навчально-виховний процес, допомагаючи нам проводити тематичні лекції, концерти , озеленення школи і оновлення класних кімнат.

Достойним прикладом для педагогів є вчителі – ветерани, які є бажаними гостями в школі, і добрими порадниками у роботі. При їх допомозі готуються матеріали для випуску літопису історії школи.

З метою забезпечення вільного, творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей, оволодіння додатковими вміннями та навичками організаціями дозвілля вихованців в школі організовано роботу гуртків «Основи екологічних знань», «Студія образотворчого мистецтва», « Поетичний вернісаж», «Підліток і закон» та багато гуртків і спортивних секцій на громадських засадах: «Волейбол», «Футбол», «Баскетбол», «Легка атлетика» «Головоломка», «Умілі ручки» та інші.

Нехай не всі наші діти стануть ученими, письменниками чи акторами, але той вогник благородства, шляхетності, інтелектуальності і творчості, що горить у їхніх серцях сьогодні, буде горіти ще більше і зігріватиме не лише рідних, близьких та друзів. Ми, вчителі, щиро радіємо їхнім успіхам, бо ж ці успіхи – це й наші успіхи, і в майбутньому будемо робити все для того, щоб все нові і нові таланти з’являлися у стінах школи.

 

                                                                             ЗДВР Кисільова А.О.