Доступ до публічної інформації

Заява про наміри25.08.2020

 

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

 

Басейнове управління водних ресурсів нижнього Дніпра планує виконання комплексу робіт, що повязані з реконструкція системи вертикального дренажу розташованого на території  смт. Нова Маячка Олешківського району Херсонської області.

Мета проекту – поліпшення санітарного стану ставка.

Цільове призначення проекту та загальний характер проведення комплексу робіт – соціально-екологічний, направлений на захист жителів та їх осель, фундаментів житлових будинків та споруд в смт Нова Маячка від підтоплення високим рівнем грунтових вод та поліпшення умов проживання населення.

Даним проектом передбачається реконструкція системи вертикального дренажу розташованого на території  смт. Нова Маячка Олешківського району Херсонської області.

Загальна потужність  систем вертикального дренажу :

- реконструкція дренажних насосних станцій в кількості 16шт, розташовані на території смт Нова Маячка. (ДНС№6 та ДНС№7 суміщені);

     а) повна заміна усіх насосних агрегатів ЕЦВ 12-255-30 в ДНС;

     б) повна заміна запірної, регулюючої арматури, насосів та пристанційних трубопроводів на ДНС;

     в) реконструкція покрівель ДНС;

- реконструкція колекторно-дренажної мережі на території смт Нова Маячка від ДНС до існуючого колектору з труб з/б Ø1000мм з скидом до магістрального Північно - Кримського каналу;

При проведенні робіт  з реконструкції системи вертикального дренажу розташованого на території  смт. Нова Маячка в атмосферне повітря будуть здійснюватися тимчасові викиди забруднюючих речовин в кількості 0,782 т/на період будівництва.

Вода питної якості буде використовуватися для забезпечення побутових потреб працівників. Питна вода – привозна у бачках.

Під час проведення робіт з реконструкції системи вертикального дренажу розташованого на території  смт. Нова Маячка будуть утворюватися тимчасові будівельні та побутові відходи у кількості 24,011 т/період будівництва.

В ході планованої діяльності, дія викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря на флору і фауну даного району не буде проявлятися в змінах їх структурно-функціональної організації (у зміні таксономічної і трофічної структури).

Виснаження або деградація, що склалися в цьому районі рослинних і тваринних співтовариств в результаті планованої діяльності не настане.

Вплив виробничого процесу на навколишнє середовище не виходить за межі існуючого впливу, так як не передбачає додаткового екологічного навантаження, а технологічні і проектні рішення дозволяють забезпечити нормативні показники з охорони навколишнього середовища.

Ознайомитися з матеріалами ОВНС та подати пропозицій можна протягом 30 діб  з моменту  публікації Заяви про наміри до Басейнове управління водних ресурсів нижнього Дніпра за адресою: 73000, м. Херсон, вул. Торгова, 37, тел. (0552) 46-04-56, факс 46-04-59, e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Згідно ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про внесення зміни до статті 17 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) громадське обговорення планової діяльності проводяться у формі надання письмових зауважень і пропозицій на пошту Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript