Дошка оголошень

Інформація Новомаячківської селищноїради про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання робіт з оцінки земель.

 Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з метою визначення ціни продажу.

Дані про земельну ділянку:

Земельна ділянка для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд, підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Площа земельної ділянки площею –2,0563 га. (кадастровий номер 6525055700:01:081:0002), місце розташування – Херсонської обл., Олешківський р., смт Нова Маячка, пров. Робочий, 2

 

Умови конкурсу: Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавця послуг з оцінки земель».

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити: пропозицію про вартість виконання робіт, калькуляції витрат пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт.

Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

 

Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

– заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель за власною формою;

– копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у державному реєстрі фізичних осіб – платників податків;

– копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду за ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

– копія сертифікату суб’єкта оціночної діяльності;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів (претендентів), яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

– письмова інформація претендента про його досвід роботи (за наявності);

– проект завдання на виконання робіт, у якому зокрема, має бути зазначено вид документації з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати замовник, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Строк подання конкурсної документації: до 10.05.2018року (включно).

Поштова адреса, за якою подаються документи: 75120, Херсонська обл., обл., Олешківський р., смт Нова Маячка, вул. Соборна, 119.

Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 18.05.2018 року об 14.00 год. за адресою: Херсонської обл., Олешківський р., смт Нова Маячка, вул. Соборна, 119, тел. для довідок – 05542-53-3-42.

 

Дата проведення конкурсу може змінюватися.

Шановні громадяни!

ПАТ "Херсонгаз" є виконацем послуг газопостачання жителям  селища Нова Маячка. На жаль станом на 15 січня 2017 року не всі споживачі природного газу вчасно та в повному обсязі розрахувалися за надані послуги. З метою недопущення примусового відключення абонентів звертається з проханням терміново сплатити заборгованість за спожитий природний газ.            

                                      

детальніше

список боржників 2 сторінка

список боржників 3 сторінка

список боржників 4 сторінка

список боржників 5 сторінка

список боржників 6 сторінка

список боржників 7 сторінка

список боржників 8 сторінка

список боржників 9 сторінка

список боржників 10 сторінка

список боржників 11 сторінка

список боржників 12 сторінка


 

 

 

.